Orstal - drut ciągniony

Orstal - drut ciągniony

Forma ORSTAL zajmuje się profesjonalną budową maszyn oraz specjalistycznych urządzeń do obróbki drutu stalowego. Oferujemy zgrzewarki wielopunktowe, a także prościarki do drutu, szpularki drutu miękkiego oraz półtwardego. Wszystkie urządzenia odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością.
Naszym klientom proponujemy także specjalnie przygotowane urządzenia do produkcji nietypowych wyrobów, jak chociażby drut w odcinkach z pętelką, który znajduje zastosowanie w belownicach pionowych oraz wiele innych przydatnych urządzeń o niestandardowym charakterze.
Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję. Jednocześnie oferujemy również profesjonalny montaż, a także specjalistyczne szkolenie dla pracowników.

PPHU ORSTAL JAKUB RUDEWICZ
ul. Dworcowa 27
11-130 Orneta
660-063-704
55 242 11 93
orstaljakub@wp.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony orstal.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Koła łańcuchowe

  Koła łańcuchowe »

  Chiaravalli Polska z siedzibą w Toruniu oferuje szeroki zestaw akcesoriów mechaniki maszyn. Ponad 95% pozycji katalogowych jest do... więcej »

 • Http://tartaksigma.pl/

  Http://tartaksigma.pl/ »

  Tartak Grudziądz jest prowadzony przez profesjonalny zespół, który spełnia oczekiwania każdego klienta. Zapewnia szybką realizację... więcej »

 • Elementy do balustrad od Baluss.

  Elementy do balustrad od Baluss. »

  Sklep internetowy Baluss. pl oferuje możliwość zakupu w prosty i szybki sposób. Oferowane elementy ze stali nierdzewnej wykonywane... więcej »

 • Big Stal siatka ogrodzeniowa

  Big Stal siatka ogrodzeniowa »

  Podstawą działalności firmy Big-Stal z miejscowości Sadykierz jest wytwórczość siatki ogrodzeniowej ocynkowanej i powlekanej, a ta... więcej »

 • Opony do wózków widłowych

  Opony do wózków widłowych »

  Nasza firma oferuje jakościowe i wyśmienite części do wózków widłowych – nasze części są bardzo dobre, jakościowe i ogromnie trwał... więcej »

 • GAL-GAZ

  GAL-GAZ »

  Przedsiębiorstwo Gal-Gaz Galewice od wielu lat realizuje usługi związane z gazem płynnym pochodzącym z Sieci Rozlewni Petrogaz. Sw... więcej »

 • Reduktor ślimakowy

  Reduktor ślimakowy »

  Przedstawiono schemat obwodu składającego się z dwóch gałęzi równoległych. W jednej z nich występują rezystancja i reaktancja indu... więcej »

 • Metalurgia S.A.

  Metalurgia S.A. »

  Firma Metalurgia SA to potentat rynku dostaw drutów i wyrobów z drutu. Wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najwyższą jakość... więcej »