Optidrive ODV-2

Optidrive ODV-2

Stożki zewnętrzne (wałki stożkowe)
Powierzchnie stożkowe wałków, którym nie są stawiane specjalne wymagania, toczy się na tokarkach, kopiarkach lub na obrabiarkach wyposażonych w liniał do toczenia stożków o małej zbieżności (tokarki produkcyjne, rewolwerówki, półautomaty tokarskie oraz specjalnie dostosowane tokarki wielonożowe).
Stożki krótkie mogą być toczone kształtowo na wszystkich odmianach tokarek, a na tokarkach rewolwerowych oraz automatach przy zastosowaniu oprawki odchylnej, zamocowanej w bębnie rewolwerowym i kopiału osadzonego na łożu obrabiarki.
Stożki krótkie o zawężonym polu tolerancji w częściach nie ulepszanych cieplnie wykańcza się toczeniem przy skręconym suporcie, a w częściach hartowanych — szlifowaniem przy skręconym stole szlifierki.
Powierzchnie obrotowe o zarysie kształtowym
Fragmenty części o powierzchniach obrotowych, których zarys i wymiary uniemożliwiają wykonanie metodą kopiową, toczy się nożami kształtowymi.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.invertek.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przekaźniki

  Przekaźniki »

  Przekaźniki elektryczne to przede wszystkim dwa rodzaje przekaźników. Są nimi przekaźniki elektromagnetyczne oraz przekaźniki prąd... więcej »

 • Systemy sterowania

  Systemy sterowania »

  Systemy sterowania i automatyka przemysłowa, to od ponad dwóch dekad specjalność firmy Pro-Control. Na przełomie tych wielu lat do... więcej »

 • Falownik Hitachi

  Falownik Hitachi »

  Zwarcie obwodu. W stanie zwarcia obwodu1 rezystancja jego części zewnętrznej (przewody łączące) jest tak mała, że możemy przyjąć j... więcej »

 • Falownik LG

  Falownik LG »

  Z fizyki wiemy, że pomiędzy dwiema płytkami z różnych metali zanurzonych w elektrolicie wystąpi różnica potencjałów, czyli powstan... więcej »

 • Układy prądu stałego

  Układy prądu stałego »

  Doświadczalnie można łatwo stwierdzić, że im większa jest powierzchnia okładzin kondensatora płaskiego, tym większa jest jego poje... więcej »

 • Przemiennik częstotliwości

  Przemiennik częstotliwości »

  Otrzymane wyniki wskazują, że znane dotychczas pojęcie oporu w odniesieniu do obwodów prądu przemiennego musi być potraktowane ina... więcej »

 • Koła pasowe - sklep ebmia.pl

  Koła pasowe - sklep ebmia.pl »

  Sklep EBMiA.pl dysponuje niezwykle obszernym asortymentem wszelkiego rodzaju elementów budowy maszyn oraz automatyki przemysłowej.... więcej »

 • Zakręcarka

  Zakręcarka »

  W wielkich fabrykach produkcyjnych stawia się na rozwój innowacyjnych technologii. Teraz jesteśmy świadkami narodzin nowej epoki, ... więcej »

 • Www.normatech.pl

  Www.normatech.pl »

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Normatech, która mieści się w Starachowicach. Możemy się pochwalić przes... więcej »

 • Wypełnienie drzwi szkłem ornamentowym.

  Wypełnienie drzwi szkłem ornamentowym. »

  Firma „Veyna” w swojej ofercie stosuje szeroką grupę ornamentów najbardziej popularnych na rynku europejskim. Coraz częściej są ar... więcej »