Opolskie praca

Opolskie praca

Praca w województwie opolskiem. Rynek pracy w opolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Opole od 1950 roku jest stolicą województwa opolskiego. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym oraz administracyjnym województwa. Znajduje się tam również siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Funkcjonują tam między innymi zakłady przemysłu maszyn i urządzeń, motoryzacyjny czy spożywczy. ROZWÓJ MIASTA Obszar gospodarczy Opola ma bardzo dobre wskaźniki. Miastu udaje się pozyskiwać inwestorów, a przedsiębiorstwa mają pozytywne wyniki finansowe. Z roku na rok infrastruktura się poprawia. Branża usługowa się rozwija, rośnie eksport niskiego i wysokiego rzędu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony praca-opolskie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnictwo kariery

  Poradnictwo kariery »

  Planowanie kariery nie jest łatwym wyzwaniem. Chcąc osiągnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak s... więcej »

 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Opiekunka osoby starszej do Niemiec pilnie poszukiwana! Legalna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Opieka Niemcy - gwar... więcej »

 • Pszczyna praca

  Pszczyna praca »

  Jesteśmy profesjonalnym portalem internetowym, który specjalizuje się w prezentacji ofert pracy z Pszczyny i okolic. Każdego dnia ... więcej »

 • Oświęcim praca

  Oświęcim praca »

  Regionalny serwis www. praca-oswiecim. pl pozwala na przeglądanie i dodawanie ofert zatrudnienia. Z danych zawartych na stronie mo... więcej »

 • Praca piekary

  Praca piekary »

  Witryna internetowa praca-piekary.pl przedstawia szereg ofert pracy, które są umieszczane przez zatrudniających działających na te... więcej »

 • Tnsgroup.pl - praca w Holandii dla par

  Tnsgroup.pl - praca w Holandii dla par »

  Problemy ze znalezieniem pracy dotykają w głównej mierze osób młodych, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Z myślą o nich Agencj... więcej »

 • Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR

  Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR »

  Chcesz odnaleźć pracę jako pielęgniarka? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Dzięki nas... więcej »