OPAX - produkcja opakowań. opakowania

OPAX - produkcja opakowań. opakowania

Firma Opax to drukarnia, która od 1991 roku prowadzi swoją działalność. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji opakowań z tektury. Posiadamy bardzo złożone zaplecze technologiczne oraz logistyczne, co sprawia, że potrafimy sami zrealizować zlecenia kontrahentów. Nasza oferta zawiera produkcję opakowań z tektur litych, kaszerowanych, z tektur falistych oraz oklejanych za pomocą maszyn. Do produkcji wykorzystujemy różnego rodzaju materiały a także używamy różne metody uszlachetniania, co pozwala nam wykonać opakowania spełniające indywidualne oczekiwania naszych klientów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony opax.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Torby reklamowe

  Torby reklamowe »

  W szkole, w biurze, w tramwaju czy autobusie, a może w parku? Gdzie chciałbyś zobaczyć logo swojej firmy? Najlepiej wszędzie, aby ... więcej »

 • Zakręcarka

  Zakręcarka »

  W wielkich fabrykach produkcyjnych stawia się na rozwój innowacyjnych technologii. Teraz jesteśmy świadkami narodzin nowej epoki, ... więcej »

 • Etykieciarki

  Etykieciarki »

  Etykieciarka – lepsza wydajność Twojej linii. Podążenie za innowacjami w biznesie jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju. Technolog... więcej »

 • Www.eldrewpalety.pl produkcja opakowań

  Www.eldrewpalety.pl produkcja opakowań »

  Przedsiębiorstwo Eldrew, z siedzibą w Wadowicach, w ciągu swojej ponad 20-letniej działalności na rynku przemysłu drzewnego pozysk... więcej »

 • Przylga c4 - kalena.pl

  Przylga c4 - kalena.pl »

  Zachęcamy bardzo gorąco do przyjrzenia się z bliska wachlarzowi dostępnych u nas rozwiązań w zakresie różnego rodzaju opakowań. Ja... więcej »

 • Www.rolaopakowania.pl

  Www.rolaopakowania.pl »

  PPHU Rola w miejscowości Nisko zajmuje się szyciem opakowań, które idealnie chronią produkty, są bezpieczne dla dzieci, a ich wygl... więcej »

 • Producent Verdebags

  Producent Verdebags »

  Firma VerdeBags to producent wielorazowych toreb ekologicznych z nadrukiem. Torby produkowane są w wielu kształtach (workowate, za... więcej »

 • Pack-sol.com.pl

  Pack-sol.com.pl »

  Firma Pack-Sol specjalizuje się w produkcji opakowań najwyższej jakości. To opakowania spożywcze, kosmetyczne, reklamowe. Metoda t... więcej »