Nieruchomości ARKA Bielsko-Biała

Nieruchomości ARKA Bielsko-Biała

Zajmujemy się na terenie Bielska-Białej i okolic, Podbeskidziu, pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie nieruchomości: domy, mieszkania, lokale, magazyny, hale, kamienice, działki i grunty przemysłowe, lokale handlowe, usługowe. Pracują u nas licencjonowani agenci nieruchomości, współpracujemy min. z notariuszami, bankami, rzeczoznawcami, developerami, geodetami, zarządcami, architektami, projektantami i innymi biurami nieruchomości. Posiadamy dużą bazę ofert i stale ją powiększając. Ciągle pogłębiamy nasza wiedzę prawną na szkoleniach z listy Ministerstwa Infrastruktury tak potrzebna do pracy w tym zawodzie, aby móc służyć naszym klientom coraz lepiej. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.arkanieruchomosci.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domy gotowe Kraków

  Domy gotowe Kraków »

  Zastanawiasz się gdzie najkorzystniej kupić dom? Jaką i gdzie wybrać działkę- na naszej stronie WWW otrzymasz najważniejsze inform... więcej »

 • Mieszkanie Bydgoszcz

  Mieszkanie Bydgoszcz »

  Poszukujesz mieszkania Bydgoszcz? Chcesz nareszcie zamienić swoje niewielkie lokum w wieżowcu na nowe mieszkania Bydgoszcz? Naresz... więcej »

 • Firma developerska Łódź

  Firma developerska Łódź »

  Zajmujemy się pracą w specjalności deweloperskiej na terenie Łodzi i okolic tego miasta. Działamy już od 1996 roku i mamy za sobą ... więcej »

 • Wirtualny adres

  Wirtualny adres »

  Potrzebne Ci biuro na kilka dni w miesiącu? Szukasz taniej alternatywy dla wynajmu biura? Zależy Ci na prestiżowym adresie rejestr... więcej »

 • Domy na sprzedaż

  Domy na sprzedaż »

  Dom nad morzem, blisko natury, to marzenie wielu, które dzięki ofercie firmy Burco ma szansę zostać zrealizowane w łatwy sposób. P... więcej »

 • SkyRes

  SkyRes »

  Realizacja ogromnej inwestycji SkyRes po ukończeniu udostępni dla rzeszowian ponad 400 lokali mieszkalnych. Będzie to jeden z najn... więcej »

 • Osiedle Korona

  Osiedle Korona »

  Osiedle Korona jest inwestycją, która jest realizowana w północnej części Rzeszowa, przy ul. Załęskiej. Do budowy budynków wykorzy... więcej »

 • BOTANIKA MDM Kraków

  BOTANIKA MDM Kraków »

  Osiedle Botanika w Nowej Hucie to nowa inwestycja mieszkaniowa, która stanowi połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz przyjaznego ... więcej »