NESTLE Desery

NESTLE Desery

Nestle to firma, która powstała w 1866 roku w Szwajcarii. W Polsce zaistniała w 1993 roku. Oferujemy Państwu produkty spożywcze plus napoje. Chcemy minimalizować negatywne działanie na środowisko naturalne i wywierać na nie pozytywny wpływ w naszej działalności operacyjnej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza działalność zależy od istnienia schludnego środowiska, które jest źródłem wysokiej jakości zasobów, niezbędnych do wytwarzania wysokiej próby żywności a także napojów. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego konsumenta, wobec tego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość wytwarzanych przez nas produktów. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony nestle.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MANDURA - TWOJE LEPSZE ŻYCIE!

  MANDURA - TWOJE LEPSZE ŻYCIE! »

  ZAJMIJ JUŻ TERAZ MIEJSCE W POTĘŻNEJ ŚWIATOWEJ SIECI - MANDURA! Tu wszyscy są wygrani, piją najlepszy, leczniczy napój świata a jes... więcej »

 • Dostawy wody

  Dostawy wody »

  Jedynie od szefa zależne jest to jak będą postrzegać firmę zatrudnieni w niej ludzie, oraz klienci korzystający często z sprzedawa... więcej »

 • Pizzeria

  Pizzeria »

  Maxipizza istnieje już od 2002 roku. Od samego początku istnienia priorytetem firmy było wykonywanie swoich usług najlepiej jak to... więcej »

 • Otręby pszenne

  Otręby pszenne »

  Nasza spółka od pond 12 lat para się wytwórstwem różnego stylu skrobi modyfikowanych. Nasza wytwarzanie to głownie skrobia pszenna... więcej »

 • Aglomerowany korek do wina

  Aglomerowany korek do wina »

  Nasze przedsiębiorstwo zaprasza firmy farmaceutyczne i również te działające w branży spożywczej do zapoznania się z naszymi usług... więcej »

 • Transglutaminaza

  Transglutaminaza »

  Tak aby mięso było przyzwoicie przygotowane do sprzedaży musi przejść mnóstwo ważnych obróbek. Są one potrzebne do tego, tak aby u... więcej »

 • U leniwej Danuty - catering z Poznania

  U leniwej Danuty - catering z Poznania »

  Wysokiej jakości usługi cateringowe z Poznania z gwarancją dobrego smaku. Menu dostosowane w całości do potrzeb osoby zamawiającej... więcej »

 • Manuka

  Manuka »

  Miód o wartości UMF 5+ znakomicie wspomaga układ pokarmowy, ma wyśmienity smak. Miód 10+ wzmacnia układ odpornościowy, a także wsp... więcej »

 • Terrarium Sklep

  Terrarium Sklep »

  Sklep zoologiczny w którym znajdziesz masę produktów pozwalających wyposażyć terrarium zwierzakowi. Stworzony z pasji i chęci szer... więcej »

 • Warzywaobieranekiszonki.pl

  Warzywaobieranekiszonki.pl »

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Zakładu Przetwórstwa Warzyw. Nasza siedziba znajduje się w Tuszynie w woj... więcej »