Mieszkania bielsko

Mieszkania bielsko

Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej. Realizujemy inwestycje nie tylko w obrębie miasta, powiatu i województwa. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie branży budowlanej. Mamy dostęp do banków ziemi, materiałów i sprzętu, solidnych, sprawdzonych i konkurencyjnych firm budowlanych i architektonicznych. Dombud to firma oparta na solidnych fundamentach. Właściwa współpraca z bankami oraz dysponowanie odpowiednimi środkami finansowymi, jak również umiejętność wykorzystywania środków unijnych, pozwala na odpowiednią płynność finansową, co jest warunkiem realizacji inwestycji w planowanych terminach. Strategia naszej firmy nastawiona jest przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Dombud to firma przeorganizowana w 2006 roku. Podstawowym przedmiotem działalności jest :

* Przygotowanie terenu pod budowę
* Wznoszenie kompletnych budynków i budowli lub ich części ; inżynieria lądowa i wodna
* Wykonanie instalacji budowlanych
* wykonanie robót budowlanych wykończeniowych
* wynajem sprzętu budowlanego i burzącego z obsługą operatorską
* obsługa nieruchomości na własny rachunek
* obsługa nieruchomości świadczona na zlecenie

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony dombud.net.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale stalowe

  Hale stalowe »

  Biuro nieruchomości magazynowych i przemysłowych gwarantuje liczne propozycje hal do wynajęcia i sprzedaż. Nowoczesne hale wysokie... więcej »

 • Nieruchomości rynek pierwotny

  Nieruchomości rynek pierwotny »

  Deweloper z perspektywami – oto nasza firma. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, inwestującymi w budowę domów oraz mieszkań na... więcej »

 • Mieszkania w Katowicach

  Mieszkania w Katowicach »

  Użytkownicy odwiedzając opisywaną stronę internetową będą mieli sposobność zaznajomić się z bardzo ciekawą ofertą kompleksu usługo... więcej »

 • Firma developerska Łódź

  Firma developerska Łódź »

  Zajmujemy się pracą w specjalności deweloperskiej na terenie Łodzi i okolic tego miasta. Działamy już od 1996 roku i mamy za sobą ... więcej »

 • Deweloper kraków

  Deweloper kraków »

  Nasza inwestycja Apartament Kaskada to prestiżowy projekt skierowany do najbardziej wymagających klientów, poszukujących mieszkani... więcej »

 • Sale szkoleniowe warszawa

  Sale szkoleniowe warszawa »

  Co zrobić na Twoje zapytanie poszukuję sali konferencyjnej? Tylko jedną rzecz, a mianowicie skontaktować się z profesjonalistami z... więcej »

 • Najem powierzchni w Gdańsku

  Najem powierzchni w Gdańsku »

  W ofercie Cube Office Park znajdą Państwo sposobność wynajmu powierzchni biznesowych. Nasz obiekt znajduje się w Gdańsku, w sąsied... więcej »

 • Ogłoszenia

  Ogłoszenia »

  Dodaj ogłoszenie do OOE.pl - za darmo, bez rejestracji, bez oczekiwania na aktywację! Każdy kto sprzedawał coś przez internet wie ... więcej »