Magazyn chłodnia składowa

Magazyn chłodnia składowa

Poznańska firma z branży transportu chłodniczego oferuje logistykę towarów na terenie Wielkopolski. Rejent Spedycja jest firmą działającą w branży od kilkunastu lat. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, posiadamy dostosowaną do tego celu flotę samochodów oraz specjalnie przygotowane powierzchnie chłodnicze w naszym magazynie. Flota składa się z kilkunastu specjalistycznych pojazdów. Klientom oferujemy kompletację składowanych w naszym magazynie towarów. Szczegółowe informacje odnośnie naszej oferty dostępne są na stronie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami już dziś!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.rejent-spedycja.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakład pogrzebowy Wrocław

  Zakład pogrzebowy Wrocław »

  Zakład pogrzebowy Amen zajmuje się świadczeniem kompleksowych, całodobowych usług pogrzebowych na terenie Polski, głównie w wojewó... więcej »

 • Śmierć za granicą

  Śmierć za granicą »

  Jesteśmy firmą jaka posiada ponad 30 letnie doświadczenie w organizowaniu międzynarodowego transportu zwłok. Nasza firma posiada z... więcej »

 • Przewozy autokarowe

  Przewozy autokarowe »

  Proponujemy wynajem busów Rzeszów a także przewozy autokarowe Rzeszów, na domiar tego zajmujemy się także przewozami na okręgach z... więcej »

 • Radio Taxi Nowy Sącz

  Radio Taxi Nowy Sącz »

  Radio Taxi Nowy Sącz. Oferujemy przewóz osób, na terenie miasta Nowego Sącza oraz okolic. Mamy bardzo krótki czas dojazdu, 3-5 min... więcej »

 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Firma Kamińscy ma wieloletnie doświadczenie w sektorze. Zajmujemy się realizowaniem przeprowadzek. Prowadzimy działalność na teren... więcej »

 • Ultralekkie

  Ultralekkie »

  Nasza firma oferuje różne nieduże samoloty szkoleniowe i do prywatnego użytku. Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami i zapoznan... więcej »

 • Bit Logistics

  Bit Logistics »

  Bit Logistics to nowoczesna firma, która specjalizuje się w usługach logistyczno-spedycyjnych w zakresie przewozów drogą lądową kr... więcej »

 • Paryż Beauvais dojazd z TRANSFERPARIS

  Paryż Beauvais dojazd z TRANSFERPARIS »

  Wybierasz się do Francji? Lądujesz na lotnisku Beauvais? Nie masz transportu z lotniska do Paryża lub do miejsca zakwaterowania? Z... więcej »

 • Taxi.gliwice.pl

  Taxi.gliwice.pl »

  Mieszcząca się w Gliwicach firma RADIO TAXI LUX serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ... więcej »