Latarnie LED oraz latarnie solarne LED marki Calidus.eu

Latarnie LED oraz latarnie solarne LED marki Calidus.eu

Samorządy borykają się z problemem jakim jest oświetlenie uliczne. Głównym powodem, który nie pozwala spokojnie spać włodarzom miast i gmin jest wysokość opłat za rachunki elektryczne. Większą cześć z nich stanowi koszt jakim jest oświetlenie uliczne.
Jednak, jest sposób na to, aby te rachunki obniżyć o kilkadziesiąt procent. tym sposobem są Latarnie LED. Modernizacja oświetlenie ulicznego na latarnie LED może sprawić, że po inwestycji rachunki z zakładu energetycznego będą o kilkadziesiąt procent niższe.
W Polsce mamy już przykłady gmin, które zainwestowały i zmodernizowały oświetlenie uliczne dzięki czemu, ponosząc nakłady rzędu 600 tysięcy złotych są w stanie zaoszczędzić nawet 150 tysięcy złotych rocznie.
Oszczędności mogą być jeszcze wyższe, jeżeli samorządy zdecydują się na modernizacje oświetlenia ulicznego do standardu Latarnie Solarne LED. Te zasilane są, jak sama nazwa wskazuje, energią solarną i nie generują kosztów w postaci rachunków za prąd.
Latarnie LED to najlepsze rozwiązanie na jakie może sobie pozwolić samorząd. Dobrze przeprowadzona inwestycja zwraca się średnio po czterech, pięciu latach. Natomiast żywotność Latarnie LED wynosi nawet piętnaście lat, więc oczywiste jest, że przez około dziesięć lat, inwestując w latarnie LED, samorządy będą zyskiwać na tańszych rachunkach za prąd.
Latarnie LED
W Polsce najbardziej uznanym i docenianym producentem, który wykonuje znakomite latarnie LED oraz latarnie solarne LED jest marka CALIDUS.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony calidus.eu:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: