Korzystny rachunek mSaver w mBanku

Korzystny rachunek mSaver w mBanku

mBank konto jest korzystnym rachunkiem osobistym, który zakładasz i prowadzisz za darmo, dodatkowo kontrolujesz i wykonujesz transakcje przez internet lub mLinię. Jeżeli założysz eKonto oferowane przez mBank do końca 2012 roku, masz możliwość skorzystania z promocji jaką jest rachunek mSaver oprocentowany na 9% w skali roku. Dzięki niemu odkładasz najdrobniejsze złotówki przy codziennych zakupach za które płacisz kartą kredytową dołączoną do konta osobistego. Sam wybierasz sposób w jaki pieniądze są odprowadzane. Do wyboru masz określony procent kwoty jaką wydałeś, stała kwota jaka jest przelewana lub zaokrąglanie do pełnych 10zł. Najważniejsze jest to, że Twój budżet nie jest tak obciążany jak przy jednorazowej wpłacie na lokacie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.znambank.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo pracy

  Prawo pracy »

  Nie masz pojęcia jak sporządzić plany urlopowe w firmie? A może zamierzasz zatrudnić obcokrajowca? Zachęcamy do przeglądania stron... więcej »

 • Wycena firmy – usługi na najwyższym poziomie.

  Wycena firmy – usługi na najwyższym poziomie. »

  Oferujemy usługi związane z wyceną przedsiębiorstw, tj. wykonaniem ich oceny za pomocą jednostek pieniężnych. Dodatkowo pomagamy n... więcej »

 • Spółka Wierzyciel

  Spółka Wierzyciel »

  Z wielką pasją podchodzimy do finansów i tworząc naszą ofertę staraliśmy się aby w jak największym stopniu odpowiadała ona oczekiw... więcej »

 • EIMAG Commerce

  EIMAG Commerce »

  Firma zajmująca się sprzedażą oprogramowania komputerowego dla firm. Ułatwia on komunikację miedzy organami firmy oraz pomaga w za... więcej »

 • Wnioski Prosument

  Wnioski Prosument »

  Witamy wszystkich miłośników energii odnawialnej na naszej witrynie. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z dziedziny OZE. Wyko... więcej »

 • Cash Bis

  Cash Bis »

  W dzisiejszych czasach, coraz więcej firm musi wykazać się posiadaniem kasy fiskalnej. Musi mieć swoje usługi ujęte w cenniku, zap... więcej »

 • Szybka pożyczka

  Szybka pożyczka »

  Przedstawiamy stronę ratunek.com.pl, która daje możliwość zapoznania się z ofertą kredytów samochodowych i kont bankowych aktualiz... więcej »

 • Usługi księgowe Bemowo

  Usługi księgowe Bemowo »

  Uważasz, że twój księgowy jest nierzetelny? Zmień go i skorzystaj z oferty biura rachunkowego Abakus. Główny księgowy posiada wiel... więcej »

 • DelayFix.com DelayFix

  DelayFix.com DelayFix »

  Lecisz w podróż służbową samolotem? Spieszysz się na ważne spotkanie, a Twój samolot spóźnia się ponad 3 godziny? Jeśli tak, to wł... więcej »