Kontenery produkcja sprzedaż wynajem - MobilneKontenery.pl

Kontenery produkcja sprzedaż wynajem - MobilneKontenery.pl

Kontenery biurowe to zaadaptowane konstrukcje kontenerów morskich. Przeróbki takie wykonywane są poprzez wycięcie ścian z blachy i pozostawienie samej ramy stalowej, która uzupełniana jest ścianami z płyty OSB. W nowe ściany wstawiane są drzwi i okna oraz wewnątrz w zależności od potrzeb stawiane są ścianki działowe. Takie kontenery wyposaża się w biurka, szafy czy inne meble biurowe.

W podobny sposób powstają kontenery sanitarne z tą różnicą, że uzupełnia się wyposażenie o prysznice, toalety i umywalki. W takim wypadku instaluje się również mniejszą ilość okien. Dodatkowo w takich kontenerach instaluje się odpowiednią wentylację.

Inny rodzaj kontenerów to kontenery socjalne - w takich pomieszczeniach pracownicy mogą przebrać się czy spożyć posiłek. Wyposażone one są w szafki ubraniowe czy też stoły.

Same niemodyfikowane kontenery morskie mogą być wykorzystywane na placach budowy jako magazyny na sprzęt budowlany, materiały budowlane.

Wszystkie opisane powyżej kontenery oferowane są przez firmę MobilneKontenery.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://mobilnekontenery.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komofort ciepłej wody

  Komofort ciepłej wody »

  Zastosowana przez nas innowacyjność na rynku krajowym: przepływowe ogrzewanie c.w.u. w wymienniku z rury miedzianej to komfort dla... więcej »

 • Drenaże Wrocław

  Drenaże Wrocław »

  Profesjonalne układanie kostki granitowej, odprowadzenia deszczówki, prace ziemne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pracami... więcej »

 • Place zabaw Poznań

  Place zabaw Poznań »

  Zajmujemy się produkcją, projektowaniem i budowaniem drewnianych placów zabaw dla dzieci. Nasza bogata oferta
  pozwala wybrać... więcej »

 • Płytki ceramiczne

  Płytki ceramiczne »

  Marzy Ci się wyjątkowa łazienka o niepowtarzalnym charakterze? Jeśli tak, to warto rozważyć naszą ofertę. Arte jako marka płytek C... więcej »

 • RUTSON producenci betonu

  RUTSON producenci betonu »

  Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się ofertą naszego katalogu fabrykantów betonu. Zapraszamy firmy do skorzystania z naszych... więcej »

 • Przedsiębiorstwo Bra-Gar

  Przedsiębiorstwo Bra-Gar »

  Zainteresowany taką bramą garażową, która charakteryzuje się nieprzeciętną jakością? Zatem powinieneś mieć na uwadze, że w Warszaw... więcej »

 • Ogrodzenie tymczasowe

  Ogrodzenie tymczasowe »

  Nasze przedsiębiorstwo istnieje już od 2003 roku. Od samego początku działalności najważniejszą kwestią dla nas jest zadowolenie k... więcej »

 • Firma budowlana szczecin

  Firma budowlana szczecin »

  Przedstawiamy propozycję firmy GibBud znajdującej się nieopodal Szczecina, która realizuje usługi budowlane o szerokim spektrum. N... więcej »