Kancelarie frankowe

Kancelarie frankowe

Wizytówki kancelarii frankowych obejmują dane o adresach oraz miejscach lokalizacji prawników, którzy pomagają poszkodowanym przez banki. Jeżeli myślisz nad wyborem radcy prawnego, który będzie prowadzić Twoją sprawę przeciwko instytucji finansowej to trafiłeś bardzo dobrze. Wszyscy z prawników zostali zweryfikowani pod kątem doświadczenia. Są to także firmy prawnicze, które nie tylko mają sukcesy w sprawach frankowych, ale także niosą pomoc pro bono tym poszkodowanym, którą są w szczególnie trudnej sytuacji: są zagrożeni licytacją przez bank. Merytoryka prawnika prowadzącego sprawę poszkodowanego jest ważną sprawą. Prawnicy ci muszą mieć nie tylko wszechstronną wiedzę na temat produktów: kredytów indeksowanych do CHF i denominowanych w CHF, ale także znać się na szczegółach argumentowania w przypadku kredytów indeksowanych i denominowanych do CHF, wiedzieć czym są tzw. klauzule abuzywne i znać wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – TSUE jak i wyroki Sądu Najwyższego w tych sprawach. Ważne znaczenie ma również wiedza w temacie błędów w dostarczaniu informacji na temat ryzyka walutowego. Posiadane w bazie danych kancelarie CHF spełniają te wymagania.
Ta strona zawiera również dane o sprawach prowadzonych w sądach przeciwko instytycjom finansowym. Znajdziesz tam skorowidz spraw z danymi takimi jak: sygnatura sprawy, kancelaria prowadząca sprawę dotyczącą kredytu frankowego, wyroki sądu pierwszej i drugiej instancji czy także daty wyroków. Prowadzone są także statystyki wszystkich spraw w pierwszej instancji, w drugiej instancji oraz wyroki prawomocne. W bazie prowadzone są orzeczenia przeciwko wszystkim bankom: PKO BP, Bank Ochrony Środowiska, PeKaO, BGŻ, Raiffeisen, Getin i innych.
Istotne jest także to, że na stronie dostępne są daty i godziny rozpraw z bankami. Sprawy te dotyczą spraw kredytów indeksowanych i denominowanych, Bankowego Tytułu Egzekucyjnego i Bankowych Nakazów Zapłaty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://nawigator.bankowebezprawie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: