Import z Chin

Import z Chin

Zawsze przypominamy chińskim importerom, że zamawianie z Chin to nie jednorazowe zamówienie a długotrwały proces. Aby zakup z Państwa Środka okazał się sukcesem, wpływ ma wiele procedur, przykładowo jak wyszukanie odpowiedniej firmy z Chin, zdobycie wszelkich wymaganych certyfikatów i pozwoleń od chińskiego kontrahenta, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż w Europie
Wiele firm rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak wyszukać firmę w Chinach. Targi w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach targi organizowane są prawie non-stop. Każdy z importerów znajdzie poszukiwane firmy z Chin na targach w Chinach. Po znalezieniu chińskiego dostawcy powinno sprawdzić się jej wiarygodność. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są wiarygodnymi firmami, często to firmy widma lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.
Dlatego dzięki stronie chinskiraport. pl można dostawcę z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy etap importu z Chin. Dowiedzieć się możemy kiedy chińska firma powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy producent? Czy chińska fabryka posiada wszystkie potrzebne certyfikaty CE, ISO oraz licencję eksportową?
Warto pamiętać, że chiński import opiera się na regułach T/T dlatego pewność, że firma w Chinach ma KRS jest ważna dla bezpiecznego importu od chińskiej firmy.
Nasze oddziały w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. chińskiej firmy. Trwa to tylko 72h. zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 532619322 lub kontakt@chinskiraport.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.ChinskiRaport.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: