Grupa 5D - fotografowie ślubni z Bydgoszczy

Grupa 5D - fotografowie ślubni z Bydgoszczy

Fotografia i wideofilmowanie ślubów to od długiego czasu działalność Grupy 5D z Bydgoszczy. Profesjonalne podejście do pracy, fotografie i wideofilmy zgodne z rzeczywistymi oczekiwaniami Pary Młodej niezbędną w tym zakresie wiedzą i zdolnościami to najważniejsze części istoty duetu łączącego: fotografa Michała i kamerzysty Konrada.
Te wyspecjalizowane i bogate w doświadczenia studio fotografii i wideofilmowania ślubnego z Bydgoszczy zajmie się uwiecznieniem Państwa uroczystości z największą przyjemnością. Nasi profesjonaliści posiadają umiejętności fotografowani i wideofilmowania dzięki którym, pracując na doskonałej jakości sprzęcie tworzą zdjęcia oceniane jako idealne. Fotograf i filmowiec z Grupy 5D mają pełne zaufanie do swojego sprzętu w postaci markowych, znanych na świecie urządzeń z serii Canon 5D Mark III.

Dodatkowy sprzęt niezbędny do fotografowania zarówno przygotowań do ślubu, ceremonii zaślubin, wesela, pleneru lub sesji zdjęciowej w studio, tj. zestawy lamp, blendy, robot do fotografowania i wideofilmowania z powietrza i wszystkie potrzebne akcesoria Grupa 5D posiada w swoich zasobach.

Oferta Grupy 5D skierowana do Par Młodych jest przede wszystkim kompleksowa, czy też inaczej, pełnowymiarowa. Fotograf i wideo filmowiec ślubny od dawna razem współpracują, dlatego decydując się zarówno na kamerzystę, jak i na fotografa będziecie mieli Państwo pewność, że materiał ślubny będzie dopięty na ostatni guzik, a każda cenna chwila zostanie uchwycona pozostając pamiątką na całe życie.

Po nformacjr i portfolio zapraszamy na naszą stronę: www.grupa5d.pl/oferta

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony grupa5d.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: