Greenpol System - elektrownie wiatrowe

Greenpol System - elektrownie wiatrowe

Oferujemy klientom kompleksowy zakres usług inwestycyjnych związanych z budową zarówno pojedynczej turbiny wiatrowej jak i zespołów elektrowni wiatrowych.

Naszą ofertę staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Obejmuje ona szeroki zakres usług, począwszy od pomocy w wyborze właściwego terenu pod inwestycje, poprzez uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń, wykonaniem analiz, projektów, wsparciem w pozyskaniu finansowania aż po dostawę i uruchomienie turbin wiatrowych wraz z pełną obsługą serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Oferowany przez nas pakiet działań zawiera w sobie obsługę projektów zarówno od strony formalno – prawnej, administracyjnej, budowlanej, jak i finansowej.

Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami usług i urządzeń w wykorzystaniu energii wiatru oraz bankami i instytucjami finansowymi, jesteśmy w stanie wykonać każdą inwestycję.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.greenpolsystem.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektrownie wiatrowe

  Elektrownie wiatrowe »

  Dział energii odnawialnej jest najszybciej rozwijającym się sektorem energetyki w Polsce. Agencja Usług Inżynierskich „KAZ” zapewn... więcej »

 • Uzdatnianie wody do picia

  Uzdatnianie wody do picia »

  Coraz więcej gospodarstw i przedsiębiorstw decyduje się na własne stacje uzdatniania wody. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzanie... więcej »

 • ProWater Uzdatnianie Wody

  ProWater Uzdatnianie Wody »

  Zmiękczanie wody staje się coraz częstszym sposobem na skuteczną likwidację problemu kamienia kotłowego w instalacjach wodnych. Je... więcej »

 • Wnioski Prosument

  Wnioski Prosument »

  Witamy wszystkich miłośników energii odnawialnej na naszej witrynie. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z dziedziny OZE. Wyko... więcej »

 • Profesjonalizm w każdym calu

  Profesjonalizm w każdym calu »

  Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od długiego czasu. Obecnie oferujemy wszystkie usługi związane z separatorami to znaczy cz... więcej »

 • Zawór zwrotny

  Zawór zwrotny »

  Oferujemy rozwiązania dla przemysłu będące równocześnie przyjazne środowisku. Nasza firma oferuje zawory zwrotne i antyskażeniowe ... więcej »

 • Biogaz

  Biogaz »

  Instalacje biogazowe to alternatywna opcja dla standardowych instalacji grzewczych. Są wysoce ekologiczne, gdyż funkcjonują w opar... więcej »

 • Esp.com.pl

  Esp.com.pl »

  Eko System Polska to mająca bardzo duże doświadczenie firma, która zajmuje się oferowaniem systemów kanalizacyjnych. Możemy zaofer... więcej »