Fotowoltaika Solisys Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika Solisys Instalacje fotowoltaiczne

Przedsiębiorstwo Solisys jest firmą zajmującą się projektowaniem i budową instalacji słonecznych. Naszym celem jest rozwój technologi OZE . W ramach projektowania instalacji z modułów fotowoltaicznych trudnimy się też tworzeniem wniosków w imieniu inwestora do programu Prosument, WFOŚiGW, oraz Regionalnych Programów Operacyjnych.
Trudnimy się systemowo budową instalacji solarnych. W naszej ofercie są fotowoltaika dla domu oraz fotowoltaika dla firmy. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów indywidualnych oraz przedsiębiorców, a także wspólnot mieszkaniowych i gmin.
Zapewniamy całościowy montaż instalacji solarnych na gruncie oraz instalacji fotowoltaicznych na dachu. Przy wykorzystaniu mocy odnawialnej i innych odnawialnych generatorów prądu jest prawdopodobne obniżenie opłat za energię. Dzięki stawkom gwarantowanym dla Prosumentów przez Ustawę o Odnawialnych Źródeł Energii możliwe jest oszczędzanie na produkcji energii z elektrowni fotowoltaicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo moduły fotowoltaiczne oraz falowniki renomowanych europejskich producentów.
Oferujemy usługi projektowania komercyjnych elektrowni solarnych dużych mocy. Zwrot kapitału z inwestycji następuje nawet po 6-7 latach przy deklarowanej gwarancji urządzeń sięgającej 25-30 lat. Panele fotowoltaiczne są w pełni ekologiczne. Nie tworzą zanieczyszczeń środowiska naturalnego, pracują bezgłośnie nie degradując krajobrazu.
Nasi konstruktorzy w swojej pracy używają profesjonalnego programu PVCAD.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.solisys.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 134

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: