Folie Stretch

Folie Stretch

Biznes Total Market Sp. spośród o.o. zajmuje się od chwili wielu lat działalnością w branży opakowaniowej. Nasze doświadczenia, nowe pomysły i jakość towarów powodują dużą dynamikę rozwoju firmy. Działania te jak i stosowane technologie, sprawiają, iż coraz większa grupa Klientów obdarza nas swoim zaufaniem. Biznes znajduje się chwilowo w nowym zakładzie zlokalizowanym na warszawskim Kawęczynie o pow. 3000 m2. Jest owo dzisiejszy cel, dostosowany aż do produkcji i konfekcjonowania materiałów opakowaniowych. Systematyczne inwestycje w postęp parku maszynowego pozwalają nam dostrajać się aż do indywidualnych potrzeb, ażeby w modus najlepszy spełnić wymagania wymagania naszych klientów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.totalmarket.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pieczątki

  Pieczątki »

  Każda instytucja państwowa (urzędy, szkoły, sądy, policja) oraz przedsiębiorstwo prywatne muszą dysponować własną pieczątką. Korzy... więcej »

 • Palarnia

  Palarnia »

  Chcemy Państwa serdecznie zaprosić na stronę internetową, na której można przejrzeć kompletną ofertę naszej firmy i także zobaczyć... więcej »

 • Rejestrator czasu pracy

  Rejestrator czasu pracy »

  Firma Electroway przedstawia nowy produkt na rynek polski. Jest nim
  rejestrator czasu pracy służący do zapisywania wszyst... więcej »

 • Maty gumowe antypoślizgowe

  Maty gumowe antypoślizgowe »

  Specjalizujemy się w wyposażaniu firm w artykuły podnoszące bezpieczeństwo na stanowiskach pracy. Dostarczamy naszym klientom maty... więcej »

 • Niszczarki

  Niszczarki »

  Zapraszamy do poznania oferty biuroserwisu niszczarki-biurowe.pl W naszej ofercie mamy kilka tysięcy artykułów i urządzeń biurowyc... więcej »

 • Folia bąbelkowa

  Folia bąbelkowa »

  Nasz sklep został wykonany z myślą o klientach, którzy oczekują bardzo wysokich norm usług. Posiadamy w ofercie wszystko co niezbę... więcej »

 • Miejsce do prowadzenia rozmów telefonicznych

  Miejsce do prowadzenia rozmów telefonicznych »

  Imin booth zajmuje się produkcją i sprzedażą nowoczesnych budek telefonicznych, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał martwi... więcej »

 • Tesko.biz - sklep dla biura

  Tesko.biz - sklep dla biura »

  Szukasz sposobu na dodatkowe oszczędności w firmie? Zwolnij magazyniera i kupuj wyposażenie biurowe przez internet! Tesko.biz to n... więcej »