Flex - otuliny i izolacje z kauczuku syntetycznego

Flex - otuliny i izolacje z kauczuku syntetycznego

Jednostka K FLEX POLSKA Sp. z.o.o. jest lokalnym oddziałem zakładu pracy L’ISOLANTE K FLEX. Jednostka K FLEX POLSKA Sp. z o.o. interesuje się produkcją i zbytem systemów izolacyjnych, które służą termoizolacji sieci klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, wodociągowych, CO i CWU, solarnych. Ponadto oferuje dziesiątki tworzyw do zastosowań akustycznych, np. walki z wysokimi dźwiękami.
Stając w obliczu odświeżonych wyzwań stawianych w zakresie jakości na sektorze budowlanym w w/w zakresie, stawiamy sobie jako nadrzędny zamiar naszej zakładu pracy działanie na najwyższym poziomie osiągając maksymalny stopień zadowolenia petentów, umocnienie pozycji na rynku oraz rozwój zakładu pracy. Chcemy cieszyć się pełnym zaufaniem petentów, w których opinii będziemy wiarygodnym wspólnikiem.

Przedkładamyizolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto oferujemy budulce do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

Celem naszej zakładu pracy jest zdobycie pozycji lidera na rynku izolacyjnych substancji kauczukowych w Polsce, zgodnie z działaniami całej grupy IK na świecie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony k-flex.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: