Firma windykacyjna BON

Firma windykacyjna BON

Nasza firma oferuje kompleksową windykację należności.

Klient zamawiający usługę windykacji nie ponosi żadnych opłat z góry oraz nie domagamy się zwrotu poniesionych przez siebie kosztów jeśli windykacja okaże się bezskuteczna.
Jedynym potencjalnym wynagrodzeniem jest prowizja tylko od realnie odzyskiwanych kwot.

Współpracując z firmą BON można przestać obawiać się ryzyka w prowadzeniu działalności i wyprzedzić konkurencję podejmując decyzje na które wcześniej ze względu na ryzyko nie można było sobie pozwolić.

Poprzez nasze działania usprawniamy przepływ środków pieniężnych i poprawiamy płynność finansową przedsiębiorstw szukając najefektywniejszych rozwiązań problemów finansowych naszych Klientów.

Oferujemy również usługę świadczenia pieczęci preferencyjnej do stosowania na fakturach wystawianych kontrahentom, jest przeznaczona dla firm, które chcą w wygody i skuteczny sposób zdyscyplinować swoich kontrahentów do płatności w terminie. Posiadacz pieczęci preferencyjnej sam decyduje, kiedy i w stosunku, do kogo chce zastosować działania prewencyjne. Uświadomienie odbiorcom konsekwencji, wynikających z opóźnienia w zapłacie oraz, przekazanie im informacji o współpracy z profesjonalną firmą windykacyjną jest często wystarczającym środkiem zapobiegawczym. Klient niskim kosztem zabezpiecza się w ten sposób przed lekceważeniem przez kontrahentów terminów płatności.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.windykacja-bon.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: