Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych

PRODUCENT WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to fabryka której początki sięgają 1908 roku. Od wielu lat mamy status największego i solidnego producenta węży gumowych w Polsce. Dajemy gwarancję węże wysokiej klasy. W naszym asortymencie klienci znajdą Ponad 50 węży o różnym zastosowaniu.

Węże produkowane w Wolbromiu stosowane są w różnych gałęziach przemysłu np: motoryzacja, hutnictwo, ogrodnictwo, pożarnictwo, stocznie. Fagumit produkuje także węże specjalnego zastosowania. Spełniamy wszelkie krajowe i europejskie wymagania, i posiadamy niezbędne uprawnienia, co daje gwarancję produkty najwyższej jakości.

Dążymy do zapewnienia Klientom zadowolenia naszych produktów, spełniamy indywidualne potrzeby dotyczące wyrobów. Oprócz niepodważalnej opinii w w naszym kraju staramy się uzyskać pozycję, liczącego się partnera biznesowego za granicą. Dla dobra firmy i pracowników posiadamy własny kodeks etyczny. Stworzyliśmy System Zarządzania Jakością obejmujący zakresem: projektowanie i produkcję węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://fagumit.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: