CopyNet Kraków - urządzenia biurowe

CopyNet Kraków - urządzenia biurowe

Krakowski CopyNet to firma z wieloletnią tradycją w dziedzinie urządzeń biurowych. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem kopiarek, kserokopiarek, niszczarek dokumentów, klimatyzatorów, faksów itp. W swojej bogatej ofercie proponujemy sprzedaż urządzeń nowych i poleasingowych, dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Często zachęcamy do skorzystania z dzierżawy, czy wynajmu maszyn, dzięki czemu można skutecznie obniżyć koszty w swojej firmie. Przy takich rozwiązaniach zapewniamy pełną obsługę serwisową urządzeń oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych. Jako autoryzowany partner firmy Sharp nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do sprzętu jednej marki, a wiodący producenci – Konica Minolta, Xerox, Canon, Ricoh, HSM, Lexmark, Brother, Epson, HP, Kyocera, OKI, Oce czy Samsung – nie mają dla nas żadnych tajemnic. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata obecności na rynku wyspecjalizowaliśmy nasz serwis w szybkich i rzetelnych naprawach, których dokonujemy u siebie, ale także często bezpośrednio u Klienta. Dodatkowo prowadzimy działalność związaną z drobnymi usługami poligraficznymi, a w naszym Salonie Firmowym bez problemu można kopiować, kserować, skanować czy bindować. Zapraszamy!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony copy-net.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Krajalnice do chleba

  Krajalnice do chleba »

  Witamy, przedstawiamy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 ... więcej »

 • Krążniki

  Krążniki »

  Famaz to fabryka maszyn oferująca produkcję i sprzedaż urządzeń przeznaczonych dla branży budowanej, urządzeń transportu wewnątrz ... więcej »

 • Automat z kawą

  Automat z kawą »

  Automaty vendingowe przywędrowały do naszego kraju dopiero pod koniec XX wieku. Automat z kawą w miejscu przez wszystkich odwiedza... więcej »

 • Cogeim śrutownice i piaskarki.

  Cogeim śrutownice i piaskarki. »

  Firma Blastech dostarcza różnorodne urządzenia śrutownicze, między innymi pneumatyczne a także standardowe i specjalistyczne śruto... więcej »

 • Wynajem żurawi - REGAN

  Wynajem żurawi - REGAN »

  Firma REGAN Ronald Bajerski oferuje szeroki zakres wynajem dźwigów Włocławek, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot i nie tylko.... więcej »

 • Kartoniarki

  Kartoniarki »

  Firma ULTRAPAK, której siedziba zlokalizowana jest w Toruniu, wyspecjalizowało się w oferowaniu urządzeń do napełniania a także za... więcej »

 • Przecinarka stołowa Imer Masonry 750

  Przecinarka stołowa Imer Masonry 750 »

  Masonry 750 to największa z przecinarek stołowych włoskiego producenta z międzynarodowej grupy Imer. Standardowo wyposażona w tarc... więcej »

 • WESTIMUS klimatyzacje

  WESTIMUS klimatyzacje »

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy WESTIMUS. Nasza siedziba mieści się w Sopocie a działalność w branży prowa... więcej »

 • ZOLLER toolpresetter

  ZOLLER toolpresetter »

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnego dystrybutora specjalistycznych urządzeń do pomiaru i ustawiania maszyn skrawających, zachęca... więcej »