Bus Dania - Polska

Bus Dania - Polska

Nasza firma świadczy usługi przewozu osób oraz przewozu paczek z Polski do Danii oraz na linii Dania - Polska. W zakresie paczek oferujemy możliwość wysłania paczki o wadze nie przekraczającej 15 kg w cenie 120 zł. Paczki cięższe o wadze do 30 kg można u nas wysłać w cenie 180 zł. Bilety na kursy z Polski do Danii oferujemy już za 350 zł. Bilety z Danii do Polski to koszt 600 DKK. Korzystając z okazji przypominamy, aby miejsce w naszym autobusie rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Kursy z Polski do Danii wykonujemy w każdy piątek. W drogę powrotną do Polski wyruszamy w niedzielę, gdy ruch na drogach jest mniejszy, a podróż upływa w krótszym czasie. Ponadto do dyspozycji naszych pasażerów w trakcie podróży oddajemy odtwarzacz filmów DVD, na którym wyświetlane są filmy. Nasz bus jest oczywiście w pełni klimatyzowany.

Komentarze:

 • Łukasz » (raport)

  Bardzo solidna firma. Jechałem z nimi do Danii. Polecam!

  Data dodania: 20 02 2017

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.den-tour.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przetargi

  Przetargi »

  Wyniki przetargów, monitoring przetargów, a także same przetargi - to bezcenna baza informacyjna zapewniająca akces do aktualnej s... więcej »

 • Trattoria Siena najlepsza restauracja włoska bemowo

  Trattoria Siena najlepsza restauracja włoska bemowo »

  Z ogromną przyjemnością rekomendujemy Państwu Trattoria Siena - restaurację specjalizującą się w podawaniu dań kuchni włoskiej. Zr... więcej »

 • Virocast

  Virocast »

  Specjalizujemy się w tworzeniu wszelkiego rodzaju artykułów kształtowanych ze stopów aluminium. Profesjonalny system produkcji i w... więcej »

 • Miesiarki

  Miesiarki »

  Najlepsze maszyny piekarnicze oraz maszyny cukiernicze tylko i wyłącznie w firmie Jeremy. Jeżeli poszukujecie doskonałych urządzeń... więcej »

 • Przewozy międzynarodowe - Busy do Niemiec

  Przewozy międzynarodowe - Busy do Niemiec »

  Przewozy międzynarodowe i nie należą do jednych z łatwiejszych branż transportowych ze względu na długie trasy i wysokie koszty tr... więcej »

 • Busy zagraniczne

  Busy zagraniczne »

  Busy Olsztyn Belgia przeznaczone są dla osób, które często podróżują i chcą podróżować w komfortowych

  warunkach. Zdecy... więcej »

 • Busy do Niemiec

  Busy do Niemiec »

  Rozkwit cywilizacyjny i przynależność Polski do Unii Europejskiej sprawiło, że bez problemów możemy podróżować po każdym zakątku E... więcej »

 • Transport niemcy polska

  Transport niemcy polska »

  Swoje wartości są zdecydowanie niższe od konkurencji. Nasza, jakość usług uzależniona jest zabiegiem pozostawiania pracy będących ... więcej »

 • Fotografia produktowa Lublin

  Fotografia produktowa Lublin »

  Zajmujemy się fotografia produktową i reklamową. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby sklepów internetowych, katalogów produktów i na st... więcej »