Broker Poznań

Broker Poznań

Biuro usług brokerskich Athena to firma oferująca swoim klientom usługi z zakresu planowania, doradztwa, również organizacji ochrony ubezpieczeniowej. Działania firmy obejmują kompleksową obsługę ubezpieczeniową, do której wolno zaliczyć audyt i analizę, tworzenie programów, obsługę ubezpieczeń, likwidację szkód, kurs pracowników, a także organizowanie przetargów. Dzięki doświadczeniu w działalności brokerskiej i zaangażowaniu naszych fachowych pracowników, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki standard świadczonych usług, które z pewnością przyniosą korzyści naszym klientom.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.athena.pgb.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Assistance

  Assistance »

  Mimo to cały czas niewielu Polaków decyduje się na zakup dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Obecnie korzysta z tego 25 proc.... więcej »

 • Kancelaria Prawna Invictus

  Kancelaria Prawna Invictus »

  Wiele firm ubezpieczeniowy, w tym te znane i obecne na rynku polskim od wielu lat, w swoich regulaminach i umowach dotyczących ube... więcej »

 • Notariusz Toruń

  Notariusz Toruń »

  Notariusz ma obowiązek zabezpieczać dobre imię swoich Klientów i nie dopuszczać do powstawania konfliktów przed sądem. Jako funkcj... więcej »

 • UbezpieczeniaDlaTurystow.pl

  UbezpieczeniaDlaTurystow.pl »

  Jeżeli wybierasz się w podróż pamiętaj o czymś takim jak ubezpieczenie dla turystów. Niektórzy twierdzą, że mową o czymś niepotrze... więcej »

 • Zyciedirect.pl

  Zyciedirect.pl »

  Plusem polisy na życie Spokój Bliskich jest m.in. to, że przystępując do ubezpieczenia sam zainteresowany ustala sumę, która zosta... więcej »