Badanie bilansu

Badanie bilansu

Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu księgowości oraz badaniu sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. MAC Auditor Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw kadrowo-płacowych, obsłudze podatkowej oraz badaniu podmiotów gospodarczych o złożonej strukturze organizacyjnej. Celem naszej oferty jest wdrażanie projektów zapewniających znaczący wzrost efektywności procesów biznesowych (consulting zarządczy) oraz pomoc we wprowadzaniu zmian w systemie rachunkowości finansowej (consulting finansowy). Celem świadczonych przez nas usług jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i pracowników działów finansowo księgowych poprzez oferowanie wiedzy stanowiącej syntezę najnowszych rozwiązań światowych z bogatym doświadczeniem praktycznym. U nas m.in. Badanie sprawozdań finansowych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.macauditor.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 103 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze lokaty

  Najlepsze lokaty »

  Lokaty bankowego są bardzo dobrym sposobem na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy. Jednak wybór odpowiedniej lokaty czasami nie j... więcej »

 • Kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy »

  Zastanawiasz się co zrobić, gdy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Czy wybrać oferowaną przez banki kartę kredytową czy jednak zd... więcej »

 • Fundusze inwestycyjne, podstawy

  Fundusze inwestycyjne, podstawy »

  Inwestowanie nie w każdej sytuacji jest trudne i obarczone wielkim ryzykiem, o czym mówi się w wielu środowiskach. Można korzystać... więcej »

 • Biuro rachunkowe bielsko

  Biuro rachunkowe bielsko »

  Jeżeli mają Państwo kłopot z rachunkowością lub z urzędami, to proszę przyjść do nas. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym. ... więcej »

 • Delegowanie pracowników

  Delegowanie pracowników »

  Biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych firm oraz sprawach związanych z delegowaniem praco... więcej »

 • Kredyt przez internet

  Kredyt przez internet »

  Odnalezienie się w skomplikowanym rynku finansowym jest coraz bardziej wymagającym wyzwaniem. Z pomocą tej strony internetowej wsz... więcej »