Wyścigi, licencja kartingowa

Wyścigi, licencja kartingowa

Wyścigi gokartów dla dzieci to to, czym szkoła gokartowa specjalizuje się od jakiegoś czasu. Propozycja firmy obejmuje pełen zakres usług, jakim jest nauka gokartowa dla młodych. Propozycja jest dostosowana do różnych grup wiekowych najmłodszych. Poza organizowaniem wydarzenia, którym są wyścigi gokartów dla dzieci, szkoła zajmuje się szkoleniem w zakresie jazdy na samochodach. Szkoła zapewnia korzystanie z profesjonalnego toru wyścigowego gwarantującego bezpieczeństwo.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony driverprogram.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia angielski

  Tłumaczenia angielski »

  Staramy się o zachowanie najwyższego poziomu języka, współpracujemy wyłącznie ze sumiennie wybranymi i sprawdzonymi tłumaczami, sp... więcej »

 • Szkolenia bhp poznań

  Szkolenia bhp poznań »

  Dbałość o bezpieczeństwo swojego personelu, to obowiązek każdego pracodawcy. Dlatego właśnie polskie prawo, każe przeprowadzać szk... więcej »

 • Szkolenia otwarte.

  Szkolenia otwarte. »

  Nasze przedsiębiorstwo ma do zaoferowania Państwu bardzo dużą gamę szkoleń, kursów szkoleniowych i innych ćwiczeń, jakie mają na c... więcej »

 • Kurs tańca rzeszów

  Kurs tańca rzeszów »

  Gdy chcą Państwo nauczyć się pięknie tańczyć to zapraszamy do szkoły tańca Dream Dance w Rzeszowie. Szkoła należy do utalentowanej... więcej »

 • OSK Master

  OSK Master »

  OSK MASTER to grono instruktorów jazdy, których obiektem jest prawidłowa i umiejętna edukacja nadchodzących kierowców. Pragniemy u... więcej »

 • Cki.edu.pl

  Cki.edu.pl »

  Centrum Kształcenia Instruktorów to miejsce, gdzie nie tylko zwiększysz swoje kwalifikacje, ale również pogłębisz pasje związane z... więcej »

 • Praktykabhp.pl

  Praktykabhp.pl »

  Praktyka BHP to profesjonalna firma funkcjonująca w branży BHP. Jej siedziba mieści się w Pucku (woj. pomorskie), a z usług korzys... więcej »