WSNS

WSNS

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Wyższej Szkoły Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki z Mińska mazowieckiego. Kształcimy na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo wewnętrzne, mechatronika. Prowadzimy także studia podyplomowe: pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną, edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną, przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli, zarządzanie oświatą oraz socjoterapię. Oferujemy studia stacjonarne oraz niestacjonarne. Na naszej stronie internetowej mieści się więcej informacji oraz pełna oferta. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.majka.edu.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing Internetowy

  Marketing Internetowy »

  Program studiów adresujemy do wszystkich osób interesujących się Internetem, które chcą podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wie... więcej »

 • Pisanie Prac Zaliczeniowych

  Pisanie Prac Zaliczeniowych »

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą usługową, która oferuje pisanie prac. W naszej ofercie występują prace przeznaczone dla osób uczęs... więcej »

 • Szkoły wyższe

  Szkoły wyższe »

  Polskie uczelnie oferują studia na kilkuset kierunkach studiów. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz co wybrać odwiedź www. ucz... więcej »

 • Uczelnie Poznań

  Uczelnie Poznań »

  Edukacja jest bardzo ważna w życiu każdego z nas, wobec tego należałoby kontynuować naukę po zrealizowaniu szkoły średniej. Jest b... więcej »

 • Analizy-statystyczne.pl

  Analizy-statystyczne.pl »

  Oferujemy analizy statystyczne do prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, grantów, badań własnych i s... więcej »

 • Pisanie prac po niemiecku

  Pisanie prac po niemiecku »

  Przygotowujemy wzory prac licencjackich oraz magisterskich. Zajmujemy się również przygotowaniem planu pracy oraz bibliografią. Do... więcej »

 • Www.euh-e.edu.pl - szkoła wyższa

  Www.euh-e.edu.pl - szkoła wyższa »

  Dziś nie jest łatwo zdecydować się na dobór uczelni wyższej, na szczęście uczelnia warmińsko oferuje sporo interesujących kierunkó... więcej »