Uedu - platforma edukacyjna

Uedu - platforma edukacyjna

Kontaktując się z nami mailowo, można zobaczyć wersję demo systemu UEDU. System ten pozwala na samodzielne tworzenie testów przez aplikację zewnętrzną. Mogą to być pytania sprawdzane automatycznie lub takie, które wymagają sprawdzenia przez człowieka. Jest to system, który pozwala nie tylko na sprawdzanie wiedzy w szkołach czy w firmach wśród pracowników. To uniwersalna platforma edukacyjna, która przyda się wszystkim uczącym się. Można tu organizować kursy dla pracowników i znacznie więcej. Polecamy!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.uedu.eu:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace magisterskie

  Prace magisterskie »

  Przygotowujemy różne opracowania z wielu dziedzin, bogata oferta tematyczna: historia, rachunkowość, ekonomia, logistyka, filozofi... więcej »

 • Prace licencjackie

  Prace licencjackie »

  Zdarza się że potrzebujemy pomocy przy pisaniu prac, czy to referaty, prace na zaliczenie czy prace większa objętościowo jak prace... więcej »

 • POLDENT SP. Z O.O. stomatologiczny sprzęt

  POLDENT SP. Z O.O. stomatologiczny sprzęt »

  Nawiązując współpracę ze zlokalizowanym w Warszawie przedsiębiorstwem „POLDENT”, zapewniają sobie Państwo nie tylko niezachwiany d... więcej »

 • Www.biurotlumaczen.co

  Www.biurotlumaczen.co »

  Universal Translations biuro tłumaczeń z Poznania to kadra profesjonalnych, a także wysoce wykwalifikowanych tłumaczy. Świadczone ... więcej »

 • HoReCa Management Academy

  HoReCa Management Academy »

  Zajmujesz się tematyką gastronomii lub hotelarstwa? Jeśli tak, warto skorzystać ze strony będącej przedmiotem opisu. Jest to firma... więcej »

 • 4dheli.pl - szkoła lotnicza

  4dheli.pl - szkoła lotnicza »

  Jeśli Twoim marzeniem jest, aby pilotować śmigłowiec, teraz to marzenie może się doprowadzić do realizacji. 4D Heli to ośrodek tre... więcej »

 • Fitness mózgu

  Fitness mózgu »

  Portal Neurogra. pl wspólnie z Interdyscyplinarnym Centrum Stosowanych Badań Poznawczych SWPS rozpoczyna badania „Fitness dla mózg... więcej »

 • Discoverteam.pl

  Discoverteam.pl »

  Stołeczne przedsiębiorstwo Discover Team proponuje szeroki zakres usług szkoleniowych. Zajmujemy się także tworzeniem gier bizneso... więcej »

 • Szkoła rysunku

  Szkoła rysunku »

  Pracownia Otwarta to placówka oferująca naukę z obszaru malarstwa. Pracujemy na terenie Wrocławia. Posiadamy grupy zarówno dla dor... więcej »

 • Szkolenia Excel z Calculatic

  Szkolenia Excel z Calculatic »

  Calculatic to jedyne tego typu narzędzie na świecie. Wspiera pracę w programie Microsoft Excel, poprawiając błędne formuły, wstawi... więcej »