Szkoły lotnicze

Szkoły lotnicze

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się świadczeniem usług w dziedzinie awiacji. Oferujemy m.in. instruktaż, który obejmuje zaznajomienie się z przyrządami pokładowymi, zasadami łączności w kabinie, funkcjonowaniem sterów, fundamentalnymi osiągami. W zakres naszej oferty wchodzi również wykonywanie lotów widokowych, zdjęć lotniczych, lotów czarterowych, zajmujemy się też profesjonalnym administrowaniem flotą, a także konsultingiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony salt.aero:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnictwo kariery

  Poradnictwo kariery »

  Planowanie kariery nie jest łatwym wyzwaniem. Chcąc osiągnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak s... więcej »

 • Kursy tańca Kraków

  Kursy tańca Kraków »

  Prima Dance to studio tańca. Znajdziesz nas w Krakowie, gdzie realizujemy szkolenia tańca. Jeśli ciekawisz się tańcem zgłoś się ju... więcej »

 • Kursy masażu

  Kursy masażu »

  Okres zdawania egzaminów maturalnych już mamy za sobą. Wielu abiturientów wybrało już studia. Jednak wszystkich tych, którzy jeszc... więcej »

 • Sprawdź

  Sprawdź »

  Pragniesz mieć doświadczenie uprawnienia dziedziny BHP? Jesteś pracodawcą i musisz zadbać o takie przeszkolenie swoich pracowników... więcej »

 • Ewa Romanow kurs aranżacji wnętrz

  Ewa Romanow kurs aranżacji wnętrz »

  Akademia Wnętrz dla osób prywatnych bądź firm to jeden z wielu składników działalności wysoko wykwalifikowanego architekta, Ewy Ro... więcej »

 • Szkoły językowe Tychy - SpeakEasy

  Szkoły językowe Tychy - SpeakEasy »

  Centrum języków obcych SpeakEasy w Tychach prowadzi kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy zarówno dzieci i mło... więcej »

 • Szkolenia zamknięte dla firm

  Szkolenia zamknięte dla firm »

  Szkolenia zamknięte to przeszkolenia planowane na potrzeby konkretnej jednostki, przeznaczone tylko dla jej pracowników, zaś niedo... więcej »

 • Dietetyka Kraków

  Dietetyka Kraków »

  Kurs dietetyczny, dietetyk program - Akademia Dietetyki - akredytacja Kuratora Oświaty, zaświadczenia MEN. Akademia Dietetyki to p... więcej »