Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce mieści się na ul. Strażackiej 7. Szkoła położona jest nad zalewem w malowniczej miejscowości Sosnówka. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której znajdziemy między innymi: historię szkoły, informacje o patronie szkoły Marii Konopnickiej, informacje o uczniach, nauczycielach i pracownikach szkoły, zdjęcia z życia szkoły oraz ważnych uroczystości i konkursów szkolnych

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.spsosnowka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski dla firm warszawa

  Angielski dla firm warszawa »

  Szkoła językowa Nauka Języka Angielskiego - innowacyjne metody nauczania! Autorskie programy, indywidualny opiekun dydaktyczny! Z ... więcej »

 • Prawo jazdy Warszawa

  Prawo jazdy Warszawa »

  Zapisz się na Kurs jazdy Warszawa w Motokurs.pl i ciesz się nowymi kwalifikacjami. Z nami szybko i bezboleśnie dojedziesz na egzam... więcej »

 • Kursy masażu

  Kursy masażu »

  Okres zdawania egzaminów maturalnych już mamy za sobą. Wielu abiturientów wybrało już studia. Jednak wszystkich tych, którzy jeszc... więcej »

 • Szkoła tańca warszawa

  Szkoła tańca warszawa »

  Szkoła Tańca Spin zaprasza państwa na kursy tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach nauki oraz we wszystkich kategoriach wieko... więcej »

 • Centrum Edukacji Siódemka

  Centrum Edukacji Siódemka »

  Niemal każdy marzy o pójściu na studia wyższe. Niestety, nie jest to możliwe bez stosownych dokumentów, jak świadectwo zdania egza... więcej »

 • Merikon Pomoce szkolne

  Merikon Pomoce szkolne »

  Pomoce szkolne sprzedawane przez sklep Merikon to gwarancja produktów najwyższej jakości. Jeżeli poszukujesz pomocy naukowych do n... więcej »