Studia za granicą z Programem eduABROAD - dobry wybór!

Studia za granicą z Programem eduABROAD - dobry wybór!

Jesteś maturzystą i myślisz o studiach za granicą? Uważasz, że wybrany przez Ciebie kierunek na studiach w rodzimym kraju to zła decyzja? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe? Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo uczelni zagranicznych w Polsce, oferujące bezpłatną pomoc przy wyborze wymarzonego kierunku studiów na uczelniach za granicą. Program eduABROAD umożliwia wyjazd na studia za granicę do takich krajów jak: Anglia, Dania, Holandia, Irlandia, Łotwa oraz Szwecja. Nie czekaj, złóż aplikację a przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji na wybrane przez Ciebie studia!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.studiazagranica.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze MBA

  Najlepsze MBA »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu gw... więcej »

 • Socjologia

  Socjologia »

  Jeżeli wciąż zastanawiasz się, gdzie udać się po szkole średniej przybyłeś w trafne położenie. Wydział Humanistyczny AGH zapewnia ... więcej »

 • WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY DLA EUROPY

  WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY DLA EUROPY »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie jedynie imponująca kadra dydaktyczna i komfortowe warunki studiowania, ale również ... więcej »

 • Studia Kielce

  Studia Kielce »

  Wyszliśmy na przeciw wszystkim ludziom chcącym uzyskać wykształcenie wyższe. Stworzyliśmy bazę uczelni wyższych, którą zamieściliś... więcej »

 • Uczelnie w Warszawie

  Uczelnie w Warszawie »

  Warszawa to czarowne miasto, w którym pożądane byłoby uczyć się. Nadzwyczaj wielu ludzi z całego kraju, przyjeżdża w to miejsce wł... więcej »

 • Studia poznań

  Studia poznań »

  Wyższa Szkoła Logistyki to jedyna tego rodzaju szkoła w kraju. WSL oferuje wszystkim zainteresowanym kształcenie na wielu ciekawyc... więcej »

 • Szczecin.wspkorczak.eu

  Szczecin.wspkorczak.eu »

  Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka gwarantuje duży wybór kierunków i specjalności każdym ludziom poszukujących p... więcej »

 • Warszawa.wspkorczak.eu

  Warszawa.wspkorczak.eu »

  Rozpoczęcie nauki w warszawskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka, gwarantuje wysoki poziom edukacji. Naszą największą... więcej »

 • Analizy-statystyczne.pl

  Analizy-statystyczne.pl »

  Oferujemy analizy statystyczne do prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, grantów, badań własnych i s... więcej »

 • Ropeexpert - usługi alpinistyczne w Warszawie

  Ropeexpert - usługi alpinistyczne w Warszawie »

  Wykonywanie prac na dużych wysokościach wymaga odpowiedniej precyzji, dokładności oraz zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa... więcej »