Portal Maturahelp - Porady egzaminatorów

Portal Maturahelp - Porady egzaminatorów

Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs językowy umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony maturahelp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prezentacja maturalna

  Prezentacja maturalna »

  Jak wiadomo zdanie matury z języka polskiego w szczególności ustnej jest trudną sprawą. Najtrudniej ma ten maturzysta, który nie m... więcej »

 • Nauka języka niemieckiego

  Nauka języka niemieckiego »

  Na tej witrynie www odszukasz ściśle wszystko co wspomoże Ci w nauce języka niemieckiego. Co prawda powinieneś już umieć już dowol... więcej »

 • Księgarnia

  Księgarnia »

  SELKAR to księgarnia internetowa mająca w swym zbiorze mnóstwo modnych książek. W naszych zasobach posiadamy polską, lub zagranicz... więcej »

 • Opracowanie lektur szkolnych

  Opracowanie lektur szkolnych »

  Nie każdy jest zwolennikiem czytania lektur szkolnych. Jedni uważają to za stratę czasu, inni zaś nie umieją skupić się na długim ... więcej »

 • Centrum Edukacji Siódemka

  Centrum Edukacji Siódemka »

  Niemal każdy marzy o pójściu na studia wyższe. Niestety, nie jest to możliwe bez stosownych dokumentów, jak świadectwo zdania egza... więcej »