Łódź Akademicka

Łódź Akademicka

Strona poświęcona studiowaniu na łódzkich uczelniach. W jednym miejscu jest zamieszczona oferta kierunków studiów, specjalności na studiach I i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Dodatkowo każdy kierunek jest opisany w taki sposób abyś wiedział co można robić po jego ukończeniu. Na stronie zamieszczone są również inforamcje na temat Łodzi jako miasta studenckiego. Strona podlinkowana jest do wszystkich uczelni i ich wydziałów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.lodzakademicka.info:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze MBA

  Najlepsze MBA »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu gw... więcej »

 • Socjologia

  Socjologia »

  Jeżeli wciąż zastanawiasz się, gdzie udać się po szkole średniej przybyłeś w trafne położenie. Wydział Humanistyczny AGH zapewnia ... więcej »

 • Szkoły wyższe

  Szkoły wyższe »

  Polskie uczelnie oferują studia na kilkuset kierunkach studiów. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz co wybrać odwiedź www. ucz... więcej »

 • Studia poznań

  Studia poznań »

  Wyższa Szkoła Logistyki to jedyna tego rodzaju szkoła w kraju. WSL oferuje wszystkim zainteresowanym kształcenie na wielu ciekawyc... więcej »

 • GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA

  GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA »

  Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna proponuje naukę na wydziałach: pedagogiki, europeistyki, zarządzania, prawa. Studenci pedagogi... więcej »

 • Katowice.wspkorczak.eu

  Katowice.wspkorczak.eu »

  Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach proponuje bogatą propozycję edukacyjną. Zapewniamy korzystającym komfortowe war... więcej »

 • Szczecin.wspkorczak.eu

  Szczecin.wspkorczak.eu »

  Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka gwarantuje duży wybór kierunków i specjalności każdym ludziom poszukujących p... więcej »

 • Lublin.wspkorczak.eu

  Lublin.wspkorczak.eu »

  Wydział Zamiejscowy w Lublinie WSP im. J. Korczaka zaprasza jednostki zastanawiające się nad nauką do zaznajomienia się z ofertą p... więcej »

 • Analizy-statystyczne.pl

  Analizy-statystyczne.pl »

  Oferujemy analizy statystyczne do prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, grantów, badań własnych i s... więcej »

 • Studia pedagogiczne Warszawa - http://eu.edu.pl

  Studia pedagogiczne Warszawa - http://eu.edu.pl »

  Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna ma wieloletnie tradycje. Naszym podstawowym celem jest empiryczne ukierunkowanie stu... więcej »