Łódź Akademicka

Łódź Akademicka

Strona poświęcona studiowaniu na łódzkich uczelniach. W jednym miejscu jest zamieszczona oferta kierunków studiów, specjalności na studiach I i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Dodatkowo każdy kierunek jest opisany w taki sposób abyś wiedział co można robić po jego ukończeniu. Na stronie zamieszczone są również inforamcje na temat Łodzi jako miasta studenckiego. Strona podlinkowana jest do wszystkich uczelni i ich wydziałów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.lodzakademicka.info:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze MBA

  Najlepsze MBA »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu gw... więcej »

 • Marketing Internetowy

  Marketing Internetowy »

  Program studiów adresujemy do wszystkich osób interesujących się Internetem, które chcą podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wie... więcej »

 • Pisanie Prac Zaliczeniowych

  Pisanie Prac Zaliczeniowych »

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą usługową, która oferuje pisanie prac. W naszej ofercie występują prace przeznaczone dla osób uczęs... więcej »

 • Szkoły wyższe

  Szkoły wyższe »

  Polskie uczelnie oferują studia na kilkuset kierunkach studiów. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz co wybrać odwiedź www. ucz... więcej »

 • Studia poznań

  Studia poznań »

  Wyższa Szkoła Logistyki to jedyna tego rodzaju szkoła w kraju. WSL oferuje wszystkim zainteresowanym kształcenie na wielu ciekawyc... więcej »

 • Szczecin.wspkorczak.eu

  Szczecin.wspkorczak.eu »

  Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka gwarantuje duży wybór kierunków i specjalności każdym ludziom poszukujących p... więcej »

 • Lublin.wspkorczak.eu

  Lublin.wspkorczak.eu »

  Wydział Zamiejscowy w Lublinie WSP im. J. Korczaka zaprasza jednostki zastanawiające się nad nauką do zaznajomienia się z ofertą p... więcej »

 • Warszawa.wspkorczak.eu

  Warszawa.wspkorczak.eu »

  Rozpoczęcie nauki w warszawskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka, gwarantuje wysoki poziom edukacji. Naszą największą... więcej »

 • Analizy-statystyczne.pl

  Analizy-statystyczne.pl »

  Oferujemy analizy statystyczne do prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, grantów, badań własnych i s... więcej »