Kursy paznokci - beautylux.com.pl

Kursy paznokci - beautylux.com.pl

Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beautylux mieści się w Warszawie przy ul. Pięknej 68. Proponuje bogatą ofertę kursów kosmetycznych, w tym kursy zawodowe z kosmetyki, stylizacji paznokci, podologii i kosmetyki, a także kursy kosmetyczne w atrakcyjnych cenach. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, a ukończenie kursu uprawnia do pracy w wymarzonym zawodzie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony beautylux.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozwód

  Rozwód »

  Porady prawne dla kobiet to temat stosunkowo świerzy w internecie. Serwis www.kobietaiprawo.pl doskonale realizuje potrzebę wielu ... więcej »

 • Firmowe wyjazdy integracyjne

  Firmowe wyjazdy integracyjne »

  Firmowe wyjazdy integracyjne są szczególnie istotne w przypadku dużych przedsiębiorstw, gdzie dobre relacje pomiędzy ludźmi oraz s... więcej »

 • Szkolenia

  Szkolenia »

  Wypatrujesz sali szkoleniowej, ów portal jest dla Ciebie. Forum jest świetnym miejscem, ażeby dowiedzieć się, czy wybrana sala jes... więcej »

 • Szkoła językowa Wrocław

  Szkoła językowa Wrocław »

  Jeśli zależy nam na nauce języka angielskiego, czy również niemieckiego, to warto zapisać się na odpowiedni przewodnik. Szkoły jęz... więcej »

 • Nauka jazdy Kraków

  Nauka jazdy Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint znajduje się przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie. Szkoła jazdy prowadzi naukę na prawo jazdy w k... więcej »

 • AEROTEKA

  AEROTEKA »

  W naszej ofercie znajdziesz m. in. szkolenia pilotów, wypożyczalnię, obsługę techniczną, dofinansowywanie zakupu oraz eksploatację... więcej »

 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN rejestratorka medyczna

  DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN rejestratorka medyczna »

  Ośrodek Kształcenia Dental Service szkoli techników medycznych już od prawie 20 lat. Jesteśmy Pierwszym Niepublicznym Studium Medy... więcej »

 • Imigomo.com

  Imigomo.com »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania wsparcia w zakresie rozwoju osobistego realizowanego na rzec... więcej »

 • Szkolenia Excel z Calculatic

  Szkolenia Excel z Calculatic »

  Calculatic to jedyne tego typu narzędzie na świecie. Wspiera pracę w programie Microsoft Excel, poprawiając błędne formuły, wstawi... więcej »