Księgarnia Edukacyjna wydawnictw MAC Edukacja oraz JUKA

Księgarnia Edukacyjna wydawnictw MAC Edukacja oraz JUKA

Księgarnia Edukacyjna to internetowa platforma sprzedaży Grupy Edukacyjnej S. A., jedynej na polskim rynku firmy prezentującej kompleksową ofertę dla szkoły, nauczyciela, ucznia i rodzica.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że klucz do efektywnej pracy z dzieckiem to podręczniki i dobre podstawy metodyczne, ale też nowoczesne technologie, rozwijające zainteresowania ucznia.

Nasze publikacje z MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext są popularne i cenione w gronie nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców. Proponujemy im także pomoce dydaktyczne marki ELEO czy też dziennik elektroniczny - NASZE OCENY.

Wiele nowoczesnych przedsięwzięć realizowanych jest przez Grupę Edukacyjną S. A, które mają na celu budowanie nowej jakości edukacji w Polsce. Projekt “Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, tak samo jak programy strukturalne “Radosna szkoła” i “Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III”.

Nasze wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT zdobyły wiele wyróżnień w branży wydawniczej. Ostatnie to nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w “Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu “Nasze przedszkole”. Logico Primo, grze rozprowadzanej przez nas, przypadł tytuł “Innowacyjny Produkt Wspierający Dyrektora Przedszkola”.

Tworzymy dla Państwa nowoczesną Księgarnię Edukacyjną, do której zaprasza Grupa Edukacyjna S. A.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony ksiegarnia-edukacyjna.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: