KANN Kursy obsługi wózków widłowych

KANN Kursy obsługi wózków widłowych

Szkolenia z zakresu obsługi maszyn do prac ziemnych, drogowych i urządzeń technicznych, a do tego szkolenia UDT obejmujące wózki widłowe, żurawie, HDS-y, podnośniki koszowe, suwnice oraz inne, szkolenia BHP i energetyczne - to obręb działalności firmy P. U. P. KANN® Sp. z o. o. z Poznania. Jest to firma z więcej niż 20-letnim doświadczeniem, zatrudniająca zespół wyspecjalizowanych szkoleniowców. Poza powyższym w propozycjach firmy znajdą Państwo również usługi z obszaru opracowania i aktualizacji dokumentacji BHP, instrukcji, regulaminów, rejestrów i ocenę ryzyka. P. U. P. KANN® Sp. z o. o. swą propozycję kieruje do osób prywatnych ale również firm oraz nauczycieli. Na uczestników kursów i szkoleń czeka profesjonalnie przystosowana baza, w skład której wchodzi park maszynowy, poligon do zajęć praktycznych, a ponadto nowoczesne sale wykładowe. Szerzej na stronie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony kann.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Kraków

  Nauka jazdy Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint znajduje się przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie. Szkoła jazdy prowadzi naukę na prawo jazdy w k... więcej »

 • Cognity Kurs Access

  Cognity Kurs Access »

  Oferta szkoleń Office jest bardzo szeroka – możemy wybrać się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie ... więcej »

 • Nauka rysunku Gdańsk

  Nauka rysunku Gdańsk »

  Architekt to zawód wymagający umiejętności rysowania. Przyszli studenci tego kierunku, chętnie korzystają z kursu rysunku. Studio ... więcej »

 • Nauka holenderskiego

  Nauka holenderskiego »

  Obecne czasy dają nam możliwość przemieszczania się bez zbędnych formalności po państwach Unii Europejskiej. Dużo Polaków marzy o ... więcej »

 • Wyścigi, licencja kartingowa

  Wyścigi, licencja kartingowa »

  Wyścigi gokartów dla dzieci to to, czym szkoła gokartowa specjalizuje się od jakiegoś czasu. Propozycja firmy obejmuje pełen zakre... więcej »

 • Kurs online włoskiego

  Kurs online włoskiego »

  Pragniesz nauczyć się języka włoskiego? Jeśli tak to zapraszamy do zaznajomienia się ze stworzonym przez nas kursem tego języka. N... więcej »

 • Metoda Skandynawska

  Metoda Skandynawska »

  Metoda Skandynawska to skuteczna i szybka nauka języka obcego bez wychodzenia z domu. Opierająca się na specjalnej analizie materi... więcej »

 • E-proficlub.pl

  E-proficlub.pl »

  Firma szkoleniowa e-Profi Club z Warszawy proponuje szkolenia instalacyjne online. Wygodna oferta pozwala na oszczędność czasu i p... więcej »