KANN Kursy obsługi wózków widłowych

KANN Kursy obsługi wózków widłowych

Szkolenia z zakresu obsługi maszyn do prac ziemnych, drogowych i urządzeń technicznych, a do tego szkolenia UDT obejmujące wózki widłowe, żurawie, HDS-y, podnośniki koszowe, suwnice oraz inne, szkolenia BHP i energetyczne - to obręb działalności firmy P. U. P. KANN® Sp. z o. o. z Poznania. Jest to firma z więcej niż 20-letnim doświadczeniem, zatrudniająca zespół wyspecjalizowanych szkoleniowców. Poza powyższym w propozycjach firmy znajdą Państwo również usługi z obszaru opracowania i aktualizacji dokumentacji BHP, instrukcji, regulaminów, rejestrów i ocenę ryzyka. P. U. P. KANN® Sp. z o. o. swą propozycję kieruje do osób prywatnych ale również firm oraz nauczycieli. Na uczestników kursów i szkoleń czeka profesjonalnie przystosowana baza, w skład której wchodzi park maszynowy, poligon do zajęć praktycznych, a ponadto nowoczesne sale wykładowe. Szerzej na stronie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony kann.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia biznesowe

  Szkolenia biznesowe »

  Z jakiej racji i dla kogo są zasadne wykłady biznesowe? Jak dobrze wyłowić/dobrać instytucję szkoleniową? Dymisjonować pracowników... więcej »

 • Tłumaczenia angielski

  Tłumaczenia angielski »

  Staramy się o zachowanie najwyższego poziomu języka, współpracujemy wyłącznie ze sumiennie wybranymi i sprawdzonymi tłumaczami, sp... więcej »

 • Szkoła językowa Wrocław

  Szkoła językowa Wrocław »

  Jeśli zależy nam na nauce języka angielskiego, czy również niemieckiego, to warto zapisać się na odpowiedni przewodnik. Szkoły jęz... więcej »

 • Szkolenia Katowice

  Szkolenia Katowice »

  Organizacja brainstorm. biz. pl specjalizuje się w usługach doradztwa biznesowego, strategicznego a także w szkoleniach. Wdrażane ... więcej »

 • Korepetycje

  Korepetycje »

  Skuteczni korepetytorzy, nowoczesne sale dydaktyczne, indywidualne podejście do każdego ucznia, nowoczesne metody dydaktyczne oraz... więcej »

 • Kursy bezpiecznej jazdy

  Kursy bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Rajder to ciesząca się wielkim uznaniem szkoła, gdzie masz okazję doskonalić przeróżne technik... więcej »

 •  Nauka pływania Kraków

   Nauka pływania Kraków »

  Jesteśmy ukierunkowani na tworzenie ambitnych szkoleń sportowych, obozów letnich i zimowych oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń sport... więcej »

 • VADEMECUM szkolenia otwarte kraków

  VADEMECUM szkolenia otwarte kraków »

  Właściwe przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne pracowników jest gwarancją sukcesu firmy. Spółka Vademecum z Wrocławia od 20 l... więcej »