Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET

Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET

Piszesz wiersze? W szufladzie leży przyszły bestseller z gatunku fantasy? A może próbujesz swoich sił w prozie? Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Nasze Wydawnictwo używa swoich licznych kontaktów i know-how, by książki czy ebooki nie tylko wydać, ale również ją umieścić w księgarni i sprzedać. Oboje czekamy na efekt. Z przychodów ze sprzedaży Wydawnictwo WITANET pobiera 20%. Ty otrzymujesz całą resztę.
Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie – skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana – tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna.
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!

Wydawnictwo WITANET - http://www. ebooki. c0. pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.drukiweselne.c0.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: