Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET

Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET

Piszesz wiersze? W szufladzie leży przyszły bestseller z gatunku fantasy? A może próbujesz swoich sił w prozie? Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Nasze Wydawnictwo używa swoich licznych kontaktów i know-how, by książki czy ebooki nie tylko wydać, ale również ją umieścić w księgarni i sprzedać. Oboje czekamy na efekt. Z przychodów ze sprzedaży Wydawnictwo WITANET pobiera 20%. Ty otrzymujesz całą resztę.
Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie – skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana – tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna.
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!

Wydawnictwo WITANET - http://www. ebooki. c0. pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.drukiweselne.c0.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe ebooki i audiobooki.

  Darmowe ebooki i audiobooki. »

  W ebookinfo.pl to pasaż z e-bookami, audiobookami. Znajdziesz tu darmowe e-booki z wielu dziedzina, a także takie, których nie zna... więcej »

 • Jak urosnąć

  Jak urosnąć »

  Czy twój wzrost jest również dla ciebie komplikacją? Marzy ci się urosnąć o kilka cm, żeby wyglądać poważniej, albo zostać sportow... więcej »

 • Ebook

  Ebook »

  Aktualne pojawienie się komputerów typu iPad i e-papieru spowodowało, iż publikacje elektroniczne zaczęły doświadczać drugą młodoś... więcej »

 • Dobre książki

  Dobre książki »

  Księgarnia internetowa Sapientia. net. pl. Podręczniki, książki - sprzedaż wysyłkowa. Jesteśmy księgarnią stworzoną dla osób poszu... więcej »

 • Wydawnictwo pedagogiczne

  Wydawnictwo pedagogiczne »

  Prezentujemy wydawnictwo pedagogiczne, o długiej tradycji i doświadczeniu. Impuls obejmuje opiekę nad autorami dzieł oraz zajmuje ... więcej »

 • Wychowanie dzieci

  Wychowanie dzieci »

  Strona w pełni prowadzona przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Znajdą tu państwo opisane codzienne sytuacje z ... więcej »

 • Klasa 7 Sprawdziany

  Klasa 7 Sprawdziany »

  Sprawdziany klasa 7 mogą pomóc nam śledzić ilość przyswojonej wiedzy. Co pewien czas warto wypełnić test i na tej podstawie określ... więcej »

 • E-booki do business english - booktown.pl

  E-booki do business english - booktown.pl »

  Księgarnia internetowa Booktown z siedzibą w Rzeszowie specjalizuje się w dystrybucji książek i gier planszowych. W ofercie księga... więcej »