Frr.pl - kurs księgowości warszawa

Frr.pl - kurs księgowości warszawa

Przedsiębiorców, zainteresowanych organizacją skutecznych szkoleń dla pracowników, zachęcamy do skorzystania z propozycji przygotowanej przez przedsiębiorstwo frr. pl. Mamy wieloletnią praktykę w tym obszarze działalności, co umożliwiło nam wyselekcjonowanie doskonałej grupy trenerskiej oraz wypracowanie skutecznej metodyki prowadzonych warsztatów i szkoleń. Indywidualnie dopasowujemy się do potrzeb każdego zlecającego. Zajmujemy się także szkoleniami otwartymi, które są ogólnodostępne. Duża różnorodność tematów prowadzonych szkoleń obejmuje między innymi aspekty finansowe, językowe czy rachunkowe.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.frr.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kursy tańca Kraków

    Kursy tańca Kraków »

    Prima Dance to studio tańca. Znajdziesz nas w Krakowie, gdzie realizujemy szkolenia tańca. Jeśli ciekawisz się tańcem zgłoś się ju... więcej »

  • Szkolenie Kraków, kursy szkolenia, szkolenia kadr

    Szkolenie Kraków, kursy szkolenia, szkolenia kadr »

    Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, Kraków Twoje miasto, to najlepszym organizatorem jest firma AVENHANSEN. Tylko u nas możesz ... więcej »

  • Kursy zawodowe

    Kursy zawodowe »

    Wiele małych firm boryka się z pewnymi kłopotami. Spowodowane jest to często brakiem doświadczenia u młodych przedsiębiorców lub b... więcej »

  • Szkolenia kreatywność

    Szkolenia kreatywność »

    Mamy przyjemność zaprosić Państwa na stronę internetową naszej firmy. Zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych szkoleń dla mał... więcej »

  • Angloville

    Angloville »

    Zajęcia proponowane przez firmę Angloville poprawiają płynność komunikacji w języku angielskim głównie dzięki kontaktom z doświadc... więcej »

  • Akademia Menedżera

    Akademia Menedżera »

    Jeżeli chcesz rozwinąć swoje kompetencje jako menedżer, zapraszamy cię do naszej Akademii Menedżera. To wyjątkowa oferta skierowan... więcej »

  • DEMOS firma szkoleniowa

    DEMOS firma szkoleniowa »

    W Warszawie mieści się siedziba firmy Demos. Działamy w branży konsultingowo-szkoleniowej oferując naszym odbiorcom najwyższej jak... więcej »