Exbis.pl

Exbis.pl

Firma edukacyjna Exbis prowadzi cykle szkoleń dla kadry menedżerskiej, szkolenia biznesowe dla firm, w tym kursy zarządów korporacji, w kraju i zagranicą, a ponadto kursy miękkie dla pracowników. Oprócz tego opracowujemy strategie marketingowe, a oprócz tego trudnimy się budowaniem kultury organizacyjnej. W skład zespołu wchodzą doświadczeni trenerzy, coachowie i doradcy łączący wiedzę z talentem dydaktycznym. Zapraszamy na stronę, do zapoznania się ze detalami oferty: http://exbis.pl.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony exbis.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs rysunku

  Kurs rysunku »

  Podczas uczestnictwa w kursie każdy może liczyć na stałe wsparcie wszystkich prowadzących i asystentów. Do każdego podchodzimy ind... więcej »

 • Poradnictwo kariery

  Poradnictwo kariery »

  Planowanie kariery nie jest łatwym wyzwaniem. Chcąc osiągnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak s... więcej »

 • Szkolenia BHP Tarnowskie Góry

  Szkolenia BHP Tarnowskie Góry »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się niesieniem profesjonalnego doradztwa i wsparcia merytorycznego w zakresie szkolenie BHP Tarnowsk... więcej »

 • Kursy jezykowe Ruda Slaska

  Kursy jezykowe Ruda Slaska »

  Angielski w obecnym momencie jest z całą pewnością jednym z najbardziej rozpowszechnionych dialektów stosowanych na naszej planeci... więcej »

 • Http://kire.pl

  Http://kire.pl »

  Kire. pl jest stroną internetową będącą własnością Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. W usługach KIRE dostępnych jest nade w... więcej »

 • Discoverteam.pl

  Discoverteam.pl »

  Stołeczne przedsiębiorstwo Discover Team proponuje szeroki zakres usług szkoleniowych. Zajmujemy się także tworzeniem gier bizneso... więcej »

 • Koziołek BHP

  Koziołek BHP »

  KoziołekBHP to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług związanych z BHP oraz PPOŻ. Dla naszych klientów je... więcej »