Ewa Romanow kurs aranżacji wnętrz

Ewa Romanow kurs aranżacji wnętrz

Akademia Wnętrz dla osób prywatnych bądź firm to jeden z wielu składników działalności wysoko wykwalifikowanego architekta, Ewy Romanow-Głowackiej. Specjalistka podejmuje się też samoistnego zaplanowywania i nadzoru nad skutecznym urzeczywistnieniem określonej aranżacji w budynku mieszkalnym czy użytkowym - zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Ewa Romanow-Głowacka kończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Architektura wnętrz, ze specjalizacją w projektowaniu. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową projektanta wnętrz, zawierającą kompletne wiadomości o charakterze usług i wzorcowe realizacje łącznie ze słusznymi referencjami.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony ewaromanow.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace magisterskie

  Prace magisterskie »

  Pomoc w pisaniu prac: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, eseje, referaty, prezentacje ma... więcej »

 • Kurs księgowości

  Kurs księgowości »

  W firmie Cedoz jesteśmy praktykami biznesu z 19 letnim doświadczeniem na polskim rynku szkoleń i wykładów. Nasze szkolenia ukończy... więcej »

 • Roboty i spółka - zajęcia dla dzieci

  Roboty i spółka - zajęcia dla dzieci »

  Firmę Roboty i Spółka stanowią ludzie, które pragną pokazywać nauki ścisłe w niecodzienny sposób łącząc ją z zamiłowaniem do pracy... więcej »

 • Terapia rodzin

  Terapia rodzin »

  Krakowski Ośrodek Szkoleń Systemowych jest niepubliczną placówką doskonalenia zawodowego dla pedagogów oraz psychologów. Ośrodek p... więcej »

 • Szkolenia BHP

  Szkolenia BHP »

  Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń BHP oraz nadzorem nad bezpieczeństwem pracy w firmach. Wśród naszych klientów są znane... więcej »

 • MastersSwimming.pl

  MastersSwimming.pl »

  Znalezienie dobrej szkoły pływania to niewątpliwie zadanie dość trudne, jednak wcale nie niemożliwe do osiągnięcia. Dowodzi temu o... więcej »

 • Doradca gastronomiczny

  Doradca gastronomiczny »

  Z 10 letnim doświadczeniem, jako doradca gastronomiczny jesteśmy skłonni powiedzieć, że większość problemów, z którymi spotykają s... więcej »

 • Kurs architektura Domin Kraków

  Kurs architektura Domin Kraków »

  Kurs rysunku? Sprawdź koniecznie, co możemy Ci zaoferować. Naszym celem jest nauczanie rysunku, malarstwa i innych dziedzin sztuki... więcej »