Corefit System

Corefit System

Na stronie pod nazwą corefit-system.pl umieszczone są wyczerpujące wiadomości na temat autorskiego programu Izabeli Żak o stabilizacji kompleksu biodrowo-lędźwiowo-miednicznego i leczenia dysfunkcji mięśni dna miednicy. Koncepcja oparta jest na konkretnych wytycznych profilaktyki i leczeniu mięśni dna miednicy w różnym okresie życia kobiety np.: poród a u panów sytuacja po prostatektomii. Izabela Żak to doktorantka, absolwentka Wydziału Fizjoterapii AWF w Katowicach, która brała udział w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą. Nabytą wiedzę a także umiejętności wykorzystuje podczas pracy z chorymi w wielu miejscach naszego kraju. Oprócz tego mając tak ogromne doświadczenie prowadzi szkolenia przeznaczone dla fizjoterapeutów, położnych i instruktorów fitness. To szkolenie przygotowane jest niezwykle fachowo a przekazane informacje pogrupowane w sekcje tematyczne co sprawia że jest konkretne i bardzo cenne. Ta wiedza oparta na długofalowych badaniach może być wykorzystana podczas pracy w klinice albo gabinetach z chorymi mającymi dolegliwości w rejonie biodrowo-lędźwiowo-miedniczej. Istnieje opcja sfinansowania takiego szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony corefit-system.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia nurkowe

  Szkolenia nurkowe »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony szczególnie wszystkich tych, którzy otwarci są na nowe przygody, ale wszystkich pozostałych... więcej »

 • Kursy masażu

  Kursy masażu »

  Okres zdawania egzaminów maturalnych już mamy za sobą. Wielu abiturientów wybrało już studia. Jednak wszystkich tych, którzy jeszc... więcej »

 • Http://kire.pl

  Http://kire.pl »

  Kire. pl jest stroną internetową będącą własnością Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. W usługach KIRE dostępnych jest nade w... więcej »

 • Comarch cdn xl

  Comarch cdn xl »

  Netrix Group działa jako instytucja otoczenia biznesu, jaka oferuje swoje usługi dla średnich i małych działalności, jakie pragną ... więcej »

 • Korepetycje

  Korepetycje »

  Skuteczni korepetytorzy, nowoczesne sale dydaktyczne, indywidualne podejście do każdego ucznia, nowoczesne metody dydaktyczne oraz... więcej »

 • Wdrożenie iso

  Wdrożenie iso »

  Zajmujemy się profesjonalnym wdrożeniem ISO, na naszej stronie internetowej można szczegółowo zapoznać się z poszczególnymi normam... więcej »

 • Szkolenia eksperckie - Gamma

  Szkolenia eksperckie - Gamma »

  Chcesz postawić na własny rozwój? Nasza oferta szkoleń eksperckich przygotowywana jest wyjątkowo dokładnie. Nasi trenerzy to czoło... więcej »

 • Szkoła rysunku

  Szkoła rysunku »

  Pracownia Otwarta to placówka oferująca naukę z obszaru malarstwa. Pracujemy na terenie Wrocławia. Posiadamy grupy zarówno dla dor... więcej »

 • Univers.com.pl

  Univers.com.pl »

  Szkolenie zapewnia pracownikom umiejętności profesjonalnego obchodzenia się z klientami i zwiększania zadowolenia klientów. Szkole... więcej »

 • Beauty Extra - Akademia Szkoleń Kosmetycznych

  Beauty Extra - Akademia Szkoleń Kosmetycznych »

  Wejdź na BeautyExtra.pl i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty najlepszych kursów kosmetycznych i stylizacji w wyjątkowej cenie. ... więcej »