Coaching Kraków. Dla firm, dla Ciebie ZmianaNaDobre.pl

Coaching Kraków. Dla firm, dla Ciebie ZmianaNaDobre.pl

Strona dla tych, którzy chcą zmiany na dobre. Przedstawia coaching jako sposób, umożliwiający osiągnięcie sukcesu osobistego czy zawodowego we własnym stylu oraz jako metodę podniesienia wyników firm. Opisano tu specjalne programy: life coachingu (in. coaching życiowy) coachingu kariery, coachingu biznesu. Zawarto tu również ofertę skutecznego coachingu dla organizacji: executive, coachingu dla menadżerów i zespołów (team coaching) Strona zawiera opis realizacji programu coachingowego: ile wymaga czasu, co dzieje się w trakcie i co można zyskać dodatkowo. Wyniki badań, przytoczone na stronie, dokumentują skuteczność coachingu. Oferta jest realizowana z zachowaniem Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Coach posiada akredytację, co gwarantuje wysoką jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalisty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.zmiananadobre.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny googlebot 61

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs instruktorski

  Kurs instruktorski »

  Bardzo często mamy okazję być świadkami nieszczęśliwych wypadków, kiedy jeden z naszych domowników, bądź zupełnie nieznana nam oso... więcej »

 • Szkolenia bhp poznań

  Szkolenia bhp poznań »

  Dbałość o bezpieczeństwo swojego personelu, to obowiązek każdego pracodawcy. Dlatego właśnie polskie prawo, każe przeprowadzać szk... więcej »

 • Szkoły lotnicze

  Szkoły lotnicze »

  Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się świadczeniem usług w dziedzinie awiacji. Oferujemy m.in. instruktaż, który obejmuje zazna... więcej »

 • Nauka jazdy Kraków

  Nauka jazdy Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint znajduje się przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie. Szkoła jazdy prowadzi naukę na prawo jazdy w k... więcej »

 • Angielski i hiszpański online - iLang.pl

  Angielski i hiszpański online - iLang.pl »

  Jeżeli zawsze marzyłeś o nauce języka, ale nie miałeś na to czasu to iLang. pl jest idealny dla Ciebie. Jest to innowacyjny kurs j... więcej »

 • Kursy kitesurfingowe

  Kursy kitesurfingowe »

  Nasza firma organizuje najlepsze obozy kitesurfingowe, które mogą być znakomitą przygodą zarówno dla początkujących jak i doświadc... więcej »

 • NaukaInwestowania.pl

  NaukaInwestowania.pl »

  Czy wiesz, że dysponując zaledwie 10% wartości nieruchomości możesz ją zakupić za pomocą lewarowania i co miesiąc zarabiać na niej... więcej »

 • Http://www.uwodzenie.org

  Http://www.uwodzenie.org »

  Masz problem jak nawiązać rozmowę z kobietą, która Ci się spodobała. To bardzo częsty kłopot jaki spotyka wielu facetów. Jeśli mas... więcej »

 • Kurs baristyczny

  Kurs baristyczny »

  Kawa to rodzaj napoju znany od wieków ludzkości. Był też pity przez królów, a także zwykłych ludzi. Każdy ma ulubione rodzaje kaw ... więcej »