Coaching Kraków. Dla firm, dla Ciebie ZmianaNaDobre.pl

Coaching Kraków. Dla firm, dla Ciebie ZmianaNaDobre.pl

Strona dla tych, którzy chcą zmiany na dobre. Przedstawia coaching jako sposób, umożliwiający osiągnięcie sukcesu osobistego czy zawodowego we własnym stylu oraz jako metodę podniesienia wyników firm. Opisano tu specjalne programy: life coachingu (in. coaching życiowy) coachingu kariery, coachingu biznesu. Zawarto tu również ofertę skutecznego coachingu dla organizacji: executive, coachingu dla menadżerów i zespołów (team coaching) Strona zawiera opis realizacji programu coachingowego: ile wymaga czasu, co dzieje się w trakcie i co można zyskać dodatkowo. Wyniki badań, przytoczone na stronie, dokumentują skuteczność coachingu. Oferta jest realizowana z zachowaniem Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Coach posiada akredytację, co gwarantuje wysoką jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalisty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.zmiananadobre.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs instruktorski

  Kurs instruktorski »

  Bardzo często mamy okazję być świadkami nieszczęśliwych wypadków, kiedy jeden z naszych domowników, bądź zupełnie nieznana nam oso... więcej »

 • Żłobek Poznań

  Żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol - nasza placówka mieści się w Poznaniu na Wildzie. Zapraszamy do naszego prywatnego żłobka dzieci w wieku do 3... więcej »

 • Prognozowanie i symulacje

  Prognozowanie i symulacje »

  Oferujemy studentom korepetycje w zakresie tematyki wiążącej się z przedmiotami ścisłymi na etapie uczelni wyższych. Prognozowanie... więcej »

 • Au Pair

  Au Pair »

  Wspaniała przygoda, nauka języka obcego to wszystko jest na wyciągnięciu ręki. Jeśli lubisz podróżować, chciałabyś nauczyć się jęz... więcej »

 • Szkoła programowania - akademia108.pl

  Szkoła programowania - akademia108.pl »

  Szkoła programowania działająca pod nazwą Akademia 108 posiada profesjonalną ofertę intensywnych szkoleń dla programistów. Są to k... więcej »

 • DEMOS firma szkoleniowa

  DEMOS firma szkoleniowa »

  W Warszawie mieści się siedziba firmy Demos. Działamy w branży konsultingowo-szkoleniowej oferując naszym odbiorcom najwyższej jak... więcej »