Sprzedaj gotowy projekt domu

Sprzedaj gotowy projekt domu

Projektujesz domy i nie wiesz, jak sprzedać swoje pomysły? Kończy Ci się inwencja na poszukiwanie biur sprzedaży? Biura zawodzą? Sprzedaż się nie układa? Mamy lekarstwo na Twoją bolączkę. Nasza firma ProjektDomow1.pl oferuje specjalny system sprzedaży domów przez Internet.

Nasza oferta obejmuje gotowe narzędzie, które jest unikalnym systemem sprzedaży gotowych projektów domów. Jest to zaawansowane, ale proste w obsłudze narzędzie do sprzedaży online, które pozwala na stworzenie własnego projektu graficznego strony oraz w prosty sposób integruje z dowolnie wybranymi pracowniami architektonicznymi. Podczas korzystania z systemu masz specjalny support oraz bezpłatne aktualizacje programu. Serwis posiada zaawansowaną funkcjonalność - prostą wyszukiwarkę, łatwą możliwość przeglądania projektów. Umożliwiamy pokazanie zestawienia materiałów, wycenę projektów oraz zaawansowaną integrację z łatwym systemem płatności online. Poza tym do każdego modułu jest dołączony moduł kontaktu z klientem. Możesz też dowolnie wskazać na stronie pakiet usług dodatkowych świadczonych przez Twoje biuro takich jak: pomoc w uzyskiwaniu pozwolenia na budowę czy adaptacja gotowego projektu domu.

Nasza propozycja to doskonałe systemy sprzedaży e-commerce poprzez pozycjonowanie stron internetowych, systemy kampanii marketingowych Google Shopping oraz kampanie linków sponsorowanych i działania remarketingowe. Oferujemy także pełen serwis i działania w chmurze. Jednym słowem nasz system sprzedaży projektów domów jest bezpieczny i dostępny z każdego miejsca na Ziemi. Dzięki niemu możesz mieć kontakt z Twoimi klientami o każdej porze dnia i nocy i tam, gdzie akurat jesteś. Jeśli jesteś zainteresowany, skorzystaj z naszych usług, a na pewno Twoja sprzedaż gotowych projektów domów wzrośnie. Zacznij więc zarabiać z głową, ale z naszą intensywną pomocą. Zainwestuj w sprawdzony pomysł, a my pomożemy Ci odnieść sukces na rynku. Gotowy na przygodę?

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony projektydomow1.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: