Przycinanie drzew - pielegnacjadrzew.com.pl

Przycinanie drzew - pielegnacjadrzew.com.pl

Od ponad 30 lat firma Pielęgnacja drzew Piotr Kamiński wykonuje prace związane z leczeniem, wycinką, formowaniem koron drzew. Oprócz tego prowadzą inwentaryzacje dendrologiczne, prace odtworzeniowo - rewaloryzacyjne zespołów pałacowo - parkowych, zabiegi konserwatorskie drzew pomnikowych, doradztwo. Do realizacji zleceń wykorzystują profesjonalny sprzęt.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony pielegnacjadrzew.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drzewa i krzewy

  Drzewa i krzewy »

  Istniejąca od 1980 roku szkółka Acrocona zajmuje się uprawami pojemnikowymi. Specjalizuje się w produkcji liściastych i iglastych ... więcej »

 • Ogrody

  Ogrody »

  Jeśli chcesz upiększyć swój ogród, skorzystaj z oferty profesjonalnych ogrodników – wejdź na tę stronę i przekonaj się, co może Ci... więcej »

 • BUZ-KI - aranżacja wnętrz

  BUZ-KI - aranżacja wnętrz »

  Strona internetowa działającej na terenie Warszawy pracowni BUZ-KI. Trzeba otwarcie napisać, że jeśli szukasz profesjonalnej firmy... więcej »

 • MebleOgrody.pl

  MebleOgrody.pl »

  Ogród przy domu jednorodzinnym to wspaniałe miejsce do wypoczynku, ale potrzeba do tego odpowiedniego wyposażenia, a przede wszyst... więcej »

 • Zamiatarki

  Zamiatarki »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia atrakcyjnej strony internetowej, na której znajdą Państwo bogaty opis oferty naszej fi... więcej »

 • Choinki świąteczne najwyższej jakości

  Choinki świąteczne najwyższej jakości »

  Przedsiębiorstwo Plantacja Jodły Kaukaskiej specjalizuje się w hurtowej sprzedaży drzewek świątecznych. Oferujemy kontrahentom głó... więcej »

 • Grillo Maniak - Akcesoria do Grilla

  Grillo Maniak - Akcesoria do Grilla »

  Lubisz grillować i nie chcesz wyobrazić sobie życia bez grillowania? Tylko u nas możesz znaleźć najbogatszy wybór sprzętu do grill... więcej »

 • Trampoliny Ogrodowe

  Trampoliny Ogrodowe »

  Dom Ogród i My jest jedną z największych hurtowni w Polsce z towarem stworzonych dla domu i ogrodu. Oprócz namiotów składanych, po... więcej »

 • Czasnaogrod.pl

  Czasnaogrod.pl »

  Serwis o ogrodach czasnaogrod.pl to możliwość zapoznania się i czerpania inspiracji z najlepszej strony dla miłośników ogrodów. Do... więcej »

 • Bruk.warszawa.pl - bruk, brukarstwo

  Bruk.warszawa.pl - bruk, brukarstwo »

  Zajmujemy się sprzedażą i układaniem kostki granitowej, betonowej. Wykonujemy podjazdy, chodniki, tarasy, a nawet parkingi. Podejm... więcej »