Producent szamb dostawa w całej Polsce.

Producent szamb dostawa w całej Polsce.

Do konaktu zapraszamy firmy zainteresowane zakupem instalacji sanitarnej i bezpiecznym odprowadzeniem ścieków. Mogą również Państwo się z nami skontaktować, jeżeli budują Państwo domek jednorodzinny i preferują posiadać szczelne szambo przydomowe. Jeżeli też remontują Państwo starszą instalację w domku - wymieniają szambo, też zapraszamy po naszą ofertę.
Reguła funkcjonowania zbiorników na wodę deszczową jest następująca: Woda deszczowa spływa z dachu rynnami aż do zbiornika na deszczówkę, najpierw przechodząc przez osadniki rynnowe, pozbawiana jest zabrudzeń. Z kolei przepływając przez filtry przy nadstawce zbiornika i dodatkowo w koszu filtracyjnym deszczówka pozbawiana wcześniej zanieczyszczeń organicznych także nie organicznych (np: piach,żwir itp.) gromadzona jest w zbiorniku na deszczówkę.
W sytuacji wystąpienia deszczów nawalnych, nadmiar wody przez przelew dostaje się do drenażu rozsądzającego, studni chłonnej, lub kanalizacji.
Woda zebrana w zbiorniku przy użyciu prawidłowo dobranej pompy zatapialnej lub zestawu hydroforowego zostaje dostarczona do punktu czerpalnego (np: spłuczka ustępowa, zawór służący do podlewania). W czasie braku wody w zbiorniku i uruchomieniu spłuczki woda do rur zostanie pobrana z sieci wodociągowej lub studni.
Oprócz klientów indywidualnych, naszą ofertę kierujemy do dużych firm handlowych zajmujących się sprzedażą szamb z betonu. Ponieważ zajmujemy się produkcją szamb, chętnie dostarczymy nasze zbiorniki firmom handlowym. W procesie produkcji pilnujemy wszelkich formalności oraz przestrzegamy wszystkich procedur związanych z produkcją ekologicznych szamb. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane sprzedażą zbiorników na cała Polskę czy poza jej granice, zarówno na ternie UE, jak i poza jej obszar
Zbiornikibetonowe produkcji Kopart mają wszystkie certyfikaty tj.: Aprobatę ITB, Atest Państwowego Zakładu Higieny.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.szamba-pl.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: