Pracownia malarstwa

Pracownia malarstwa

Pracownia malarstwa ściennego Artmur to największa w Polsce pracownia specjalizująca się w malarstwie ściennym. Obrazy malowane przez Artmur charakteryzują się najwyższą jakością i najwyższym kunsztem artystycznym. Tworzy ona realizacje ścienne na terenie całej Polski a także poza granicami Polski. Pracownia malarstwa tworzy dzieła w następujących technikach. Murale malowane na ścianach domów. Sgraffito inaczej zwane sgrafitto to wielowarstwowe tynki, często kolorowe tynki. Sgraffito podobne jest do rzeźby na ścianie. Mozaika artystyczna, która wykonana jest z płytek ceramicznych. Malarstwo sztalugowe, które jest najpopularniejszym sposobem ozdabiania ścian. Artmur tworzy również kopie obrazów. Malarstwo ścienne to ozdoby malarskie ścian, często zwane malowidłami ściennymi. Malarstwo iluzjonistyczne polega na robieniu iluzji przestrzeni na ścianie. Fresk to malowidła tworzone na mokrym tynku. Renowacja sgraffito polegająca na specjalistycznym ratowaniu dzieł sztuki. Słojowanie to malowanie przedmiotów imitujących orzech. Aranżacja wnętrz którą firma projektuje dla zajazdów i kościołów. Tynki strukturalne które firma nakłada na ściany za pomocą specjalnych narzędzi. Najpopularniejszy jest tynk trawertyn. Tworzone polichromie na ścianach w obiektach sakralnych. Ornamenty ozdabiające ściany dworów. Złocenia to ozdabianie tynku złotem. Boniowanie czyli rysunki, którymi pokrywa się elewacje obiektów. Marmuryzacja, która jest imitacją kamieni szlachetnych. Zegary słoneczne pokazujące czas dzięki promieniom słonecznym. Dekoracje ścian które są wzorami upiększającymi obiekty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.artmur.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obrazy

  Obrazy »

  Szukasz prezentu dla znajomych? Potrzebujesz czegoś nietypowego i z pewnością niebanalnego? W takim wypadku koniecznie odwiedź nas... więcej »

 • Malarstwo

  Malarstwo »

  Arte, galeria malarstwa. Szukasz prezentu lub unikalnego obrazu do dekoracji mieszkania? Potrzebujesz czegoś niepowtarzalnego i es... więcej »

 • Fotoobrazy na płótnie

  Fotoobrazy na płótnie »

  Ze zwyczajnych zdjęć w małym rozmiarze można utworzyć dzieło sztuki kolosalnego formatu. Fotobig zajmuje się produkcją fotoobrazów... więcej »

 • Akwarela

  Akwarela »

  Galeria Kolor znajdująca się w Kazimierzu Dolnym przedstawia cudowne obrazy ręcznie malowane znanych rodzimych malarzy. Prócz tego... więcej »

 • Artando

  Artando »

  Zapraszamy do sklepu z artykułami plastycznymi i do rękodzieła m.in. decoupage, quillingu, scrapbookingu, itp.
  Posiadamy równ... więcej »

 • Atelier karykatury - pracownia autorska

  Atelier karykatury - pracownia autorska »

  Autorska pracownia karykatury Dariusza Pietrzaka -
  karykaturzysty i rysownika, którego pasją jest rysowanie karykatur i film... więcej »

 • Obrazy do kuchni

  Obrazy do kuchni »

  Strona internetowa www.galeriakobylarz.pl to e-portfolio, a zarazem sklep internetowy artystki Katarzyny Kobylarz – wielokrotnie n... więcej »

 • Maxfive.pl - inwestycja w dzieła sztuki, aukcje sztuki

  Maxfive.pl - inwestycja w dzieła sztuki, aukcje sztuki »

  Otwórz siebie i swój dom na współczesne dzieła sztuki! Zapraszamy na Maxfive.pl. U nas możesz stać się kolekcjonerem współczesnych... więcej »