PGNiG TERMIKA skup wierzby energetycznej

PGNiG TERMIKA skup wierzby energetycznej

PGNiG Termika S. A. z siedziba w Warszawie to prężnie rozwijająca się jednostka, dla której celem nadrzędnym jest satysfakcja każdego klienta. To najogromniejszy w Polsce wytwórca energii elektrycznej i ciepła. Wobec wyzwania jakie postawiła sobie nasza jednostka - być nr 1 dla środowiska, jednym z działań w dążeniu do realizacji tej ambicji jest współspalanie biomasy w zakładach PGNiG TERMIKA. Zezwoli to na redukcję emisji CO2. Obecnie biomasa współspalana jest w kotłach fluidalnych w Ec Żerań. W kolejnych latach zamyślana jest rozbudowa istniejącej instalacji, a też budowa nowej instalacji do współspalania biomasy w Ec Żerań i w Ec Siekierki. Więcej na stronie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony termika.pgnig.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kotły -€“ firma Tilgner zaprasza.

  Kotły -€“ firma Tilgner zaprasza. »

  „Tilgner” z Pleszewa zagwarantuje Ci wysokiej jakości kotły i piece C. O. wykonane z atestowanych materiałów. Wyprodukowane przez ... więcej »

 • Ogniwa Słoneczne

  Ogniwa Słoneczne »

  Firma www.fotoogniwa.com oferuje Państwu najlepszej jakości fotoogniwa i baterie słoneczne, które mają za zadanie przetwarzanie en... więcej »

 • Enix

  Enix »

  Enix to producent bogatej oferty grzejników dekoracyjnych które sprawiają, że zarówno miłośnicy klasycznego, minimalistycznego sty... więcej »

 • Brykiet i pellet - Warszawa

  Brykiet i pellet - Warszawa »

  Jeśli mają Państwo kominek i chcą opalać dom ekologicznym paliwem to polecamy brykiet PDJ. Natomiast do kotła polecamy pellet. Nas... więcej »

 • Bartycka24 - "DOM"

  Bartycka24 - "DOM" »

  Wygodnym, praktycznym, a zarazem eleganckim dodatkiem może być dywan, który z jednej strony pomoże nam ukryć niedoskonałości podło... więcej »

 • Fotowoltaika Łódź

  Fotowoltaika Łódź »

  Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszego przedsiębiorstwa, która traktuje o specyfice odnawialnych źródeł energi... więcej »

 • Fotowoltaika Śląsk

  Fotowoltaika Śląsk »

  Firma SunBenefit zajmuje się działalnością w branży odnawialnych źródeł energii. Profesjonalna kadra SunBenefit działa w oparciu o... więcej »

 • Pure-energy.com.pl

  Pure-energy.com.pl »

  Prezentujemy Państwu ofertę firmy Pure Energy w Rychwale w województwie wielkopolskim. Oferujemy wszechstronne rozwiązania w zakre... więcej »

 • Rekuperacja Wrocław pompyciepla-wroclaw.pl

  Rekuperacja Wrocław pompyciepla-wroclaw.pl »

  Firma SK Eko Instal we Wrocławiu zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy usługi w zakresie tworzenia instalacji hydr... więcej »