Oświetlenie ogrodów Oława

Oświetlenie ogrodów Oława

Oferujemy sprzedaż i serwis systemów nawodnieniowych we wszelkich terenach zieleni: od grządek, niewielkich ogródków poprzez szklarnie i boiska. Nawodnimy każdy skrawek zieleni. Wąska specjalizacja techniczna zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Mamy dobre zaplecze techniczne dzięki któremu możemy sprawnie wykonywać swoją pracę.
Nasz zespół fachowców to samodzielni i dobrze wyszkoleni pracownicy. W wykonywanych systemach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz sprzęt najlepszych firm na świecie. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie - zarówno własnym jak i producentów sprzętu, na którym pracujemy.
W naszych realizacjach rozwiązaliśmy wiele problemów związanych z jakością i źródłem wody, pompami, układami sterowania urządzeń zraszających adekwatnie do wymagań projektu i ogrodu.
Wykonujemy nawadnianie w ogrodach już istniejących, zachowując również stan ogrodu w doskonałej kondycji dzięki odpowiedniej metodzie umieszczania rur trawnikowych. Nasze usługi posiadają dokumentacje powykonawczą - w tym także schemat systemu.
Polecamy również systemy oświetlenia ogrodu. Dostępnych jest całkiem sporo systemów związanych ze sterowaniem oświetleniem. Od najprostszego na klawisz aż do sterowania pilotem, czujnikiem zmierzchu, lub sterowaniem o określonej porze dnia. Instalacja może być w wersji 230 V albo 12V.
Świetnym uzupełnieniem wieczornej scenerii jest tak zwane światło magiczne. Źródłem tego światła lampiony unoszące się po wodzie, reflektor oświetlający fontannę albo żaróweczki na długich przewodach oplatające konary.
Wykonujemy też drenaże w terenach zieleni od niewielkich ogrodów aż po boiska. Ogrody warto ochraniać gdy jesienią jest on narażony na podnoszenie się wody gruntowej. prócz tego gdy grunt na którym znajduje się teren zielony jest nieprzepuszczalny i wody opadowe nie wsiąkają w ziemię zalegając na powierzchni.
Proponowane systemy ogrodowe służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.migrod.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: