Beton dekoracyjny

Beton dekoracyjny

Poszukujesz inspiracji na odświeżenie wnętrza swojego domu? Podobają Ci się niestandardowe aranżacje? Beton dekoracyjny to produkt w którym się zakochasz. Dzięki niezwykłej elastyczności jest w stanie przybierać różne kształty, w zgodzie z Twoją sugestią. Dekoracje z betonu architektonicznego odwzorowują takie materiały jak drewno, czy skała, gwarantując estetykę realizacji. Wybierz swój kolor i stylistykę, a my wykonamy dla Ciebie dowolną nawierzchnię na długie lata.

Czym charakteryzuje się beton dekoracyjny? Beton dekoracyjny, w przeciwieństwie do betonu tradycyjnego, jest materiałem o niezwykłej elastyczności. Jest to możliwe dzięki specjalistycznym domieszkom chemicznym, zmieniającym nie co strukturę produktu. Unikatowe właściwości powodują, że z betonu architektonicznego można stworzyć nie tylko zdobienia ścienne, czy podłogi, ale także dekoracje ogrodowe, czy chociażby elementy wyposażenia Parków wodnych. Kolejnym atutem jest możliwość dowolnego zabarwienia mieszanki betonowej, co podwyższa estetykę dekorowanej powierzchni.

Beton dekoracyjny może być kładziony zarówno na zewnątrz, jak i w wnętrzach obiektów budowlanych. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i nacisk mechaniczny powoduje, że nawierzchnie z betonu dekoracyjnego nie niszczą się. Nasza firma od wielu lat oferuje swoim Klientom zdobienia z betonu architektonicznego. Samodzielnie opracowane produkty i doświadczenie w projektowaniu dekoracji z betonu to nasze największe walory. Prowadzimy także szkolenia dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Chcemy Państwa zachęcić do odwiedzenia naszej strony i obejrzenia galerii realizacji. Jesteśmy specjalistami od betonu dekoracyjnego.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.sbsstankiewicz.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: