Testy i opinie o oczyszczaczach powietrza

Testy i opinie o oczyszczaczach powietrza

XIAOMI AIR PURIFIER 2, FELLOWS AERAMAX DX95, a może WINNIX AW600? Producenci nie próżnują, rynek obfituje w przeróżne modele oczyszczaczy powietrza. Wybór nie jest wcale taki łatwy, na szczęście istnieją witryny mogące ułatwić dobranie urządzenia odpowiedniego do naszych potrzeb. Informacje na temat zagrożeń płynących z zanieczyszczenia powietrza, a także przejrzysty ranking oczyszczaczy powietrza znajdujący się pod adresem ranking-oczyszczaczy.pl pomogą w zapoznaniu się z tematem oraz późniejszym wyborem sprzętu.Jak powinniśmy odczytywać poszczególne składowe rankingu? Pod hasłem “oczyszczacz” odnajdziemy nazwę producenta i modelu urządzenia. Filtry - użyty w oczyszczaczu system filtracyjny (HEPA, wstępny, węglowy), natomiast funkcje - najważniejsze z dostępnych funkcji, np. tryb auto, jonizator, pilot zdalnego sterowania, możliwość połączenia ze smartfonem, czy też nawilżacz. Max metraż dotyczy powierzchni pomieszczenia i wyliczany jest ze wzoru Max metraż = (Max CADR / (8 m3/h) / m2), dla pomieszczeń o wysokości 2,7 m. Niemniej znacząca jest głośność pracy urządzenia, podawana w decybelach.
Pozostałymi składowymi są przepływ powietrza (m3/h), od którego zależy tempo usuwania zanieczyszczeń z filtrowanego powietrza i wyrażony w watach pobór mocy. W rankingu nie brakuje również najniższej dostępnej ceny oraz odnośnika “sprawdź” prowadzącego do oferującego ją sklepu. Na portalu znajdują się także recenzje poszczególnych modeli, prowadzi do nich przycisk “recenzja”.

Dwie oceny: POWER i ECONO uproszczą odnalezienie się wśród licznych parametrów i odszukanie oczyszczacza na miarę naszych potrzeb. POWER ocenia możliwości urządzenia, ze zwróceniem szczególnej uwagi na skuteczność i kulturę pracy, z kolei ECONO to zestawienie powyższych z ceną.

Na stronach recenzji można poznać opinie o oczyszczaczach powietrza, które wyrażają internauci.

Komentarze:

  • Adam Grochal » (raport)

    Bardzo mi się podoba Wasz ranking. Szkoda tylko, że nie pozwalacie na opinie użytkownikom. Nie planujecie uruchomić systemu komentarzy lub ocen tych, którzy kupili konkretny oczyszczacz powietrza?

    Data dodania: 18 01 2018

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony ranking-oczyszczaczy.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: