Psycholog w Legionowie i w Warszawie

Psycholog w Legionowie i w Warszawie

Poszukujesz pomocy dobrego psychologa, psychiatry, seksuologa, dietetyka? Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO oferuje, konsultacje z lekarzem psychiatrą, konsultacje i porady psychologa w legionowie i w Warszawie, a także konsultacje z dietetykiem w legionowie, porady seksuologa, konsultacje z logopedą. Celem naszej poradni jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy specjalistów z dziedziny psychologii, czyli psychiatry, psychologa, psychoterapeuty, seksuologa lub coacha. Realizujemy to poprzez wizyty lekarskie, porady psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową, terapię małżeńską i rodzinną, a także poprzez sesje coachingowe. W razie potrzeby uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę intrernetową lub do kontaktu telefonicznego.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.educatio.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatrzy Warszawa

  Psychiatrzy Warszawa »

  Informacje na temat schorzeń psychicznych oraz lista gabinetów psychiatrycznych w Warszawie to główne rzeczy, które znajdują się n... więcej »

 • Psycholog Wrocław

  Psycholog Wrocław »

  W polskim środowisku pojawia się coraz więcej jednostek potrzebujących pomocy z powodu schorzeń psychicznych. Istnieje też sporo g... więcej »

 • Psychiatra Warszawa

  Psychiatra Warszawa »

  Rywalizacja, zmieniające się okoliczności życiowe, nowe oczekiwania czy napięcie sprawiają, że ludzie częściej z trudem radzą sobi... więcej »

 • Psychiatra Wrocław

  Psychiatra Wrocław »

  Wszystkich, którzy poszukują usług specjalistycznych z zakresu psychiatrii, psychologii lub logopedii, zachęcamy do zapoznania się... więcej »

 • MEDIS Laryngolog katowice

  MEDIS Laryngolog katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy funkcjonuje na rynku usług lekarskich od kilkunastu lat. Konkretnie działamy od 1993 roku i od sa... więcej »

 • Psycholog Wrocław

  Psycholog Wrocław »

  Dla wszystkich którym potrzebny jest psychiatra Wrocław przygotowana została strona lekarz medycyny Barbary Skrzyneckiej, na które... więcej »

 • CARPE DIEM psychoterapia szczecin

  CARPE DIEM psychoterapia szczecin »

  Jest nam niezmiernie przyjemnie przedstawić Państwu ofertę Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem ze Szczecina. Celem n... więcej »

 • Psycholog Szczecin

  Psycholog Szczecin »

  Nasza przychodnia w posiada w swojej ofercie pomoc logopedyczną dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Na tą ofertę zawiera si... więcej »

 • Psychosystem - Psycholog Lublin

  Psychosystem - Psycholog Lublin »

  Gabinet psychoterapii i psychologii w Lublinie oferuje zróżnicowaną pomoc terapeutyczną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, m... więcej »